BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Mart Ayından Haberler

Mart Ayından Haberler

Mart Ayından Haberler

Mart ayında gerçekleşen Google AdWords güncellemeleri, yeni sosyal medya reklam türleri ve AdresGezgini'nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Google AdWords Yer Uzantıları Özelliği

Google AdWords reklamları, eklenen yer uzantıları özelliği ile potansiyel müşterilerinizin sizi telefonla arayabilecekleri veya yol tarifi alabilecekleri düğmeler gösterme şansı sunuyor.

Google Arama Ağı, Google Arama Ağı iş Ortağı Siteleri, Google Haritalar ve mobil cihazlarda çeşitli şekillerde gösterilebilen bu reklam türüyle;

  • Kullanıcıların işletmenizi ziyaret etmesini sağlayabilir,
  • Google AdWords Hesabınızı, Google My Business hesabınıza bağlayarak birden çok adres ekleyebilir,
  • Ortalama %10 daha yüksek bir tıklama oranı elde edebilir,
  • Reklamlarınızla işletme adresinizin çevresini hedefleyebilirsiniz.

Facebook Collections Reklamlarını Duyurdu

facebook-collections-reklamlari

Facebook,  video, slayt gösterisi ve fotoğraf formatlarını birleştirerek bir ürün kataloğuna çevirme özelliğine sahip yeni reklam türü Collections'ı duyurdu. Collections reklamına tıklayan kullanıcılar 50 adet ürünün yer aldığı ürün kataloğı üzerinden satıcının web sitesine veya mobil uygulamasına giderek satın alma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Facebook Collections reklamları hakkında detaylı bilgi almak için blog yazımızı okuyabilir ve Facebook reklamları konusunda uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.

AdresGezgini Ekibi Mart Ayında da Eğitimlerde Hız Kesmedi

AdresGezgini AR-GE ekibi olarak interaktif, dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturulmasına olanak sağlayan Data Studio eğitimini Mart ayında tamamladık.

AdresGezgini Teknik Takım Üyeleri Sercan Mumcu, Dila Özmen, Gamze Gizem Aksakal ve Neşe Baz Adwords Scripts'ler ile ilgili bir eğitim gerçekleştirdi. Eğitim kapsamında, iş yükünü büyük ölçüde azaltıp çalışma verimini artıracak AdWords Scritps'lerin kullanım şekli ve aktif olarak çalışan AdWords Scritps örnekleri paylaşıldı.

Adresgezgini-eğitim-adwords-scripts

Mart Ayının Güzelliklerini Kutluyoruz!

Adresgezgini-çalışma-ortamıMart ayında doğan değerli ekip arkadaşlarımız Simge Kayacı, Cansu Görgün, Dilan Kurt, Dilan Karataş ve Sercan Mumcu'ya nice mutlu yaşlar dileriz.

adresgezgini-çalışma-ortamı-2

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap