AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

Google’ın deneme sürümündeki yeni aracı Data Studio, Türkiye’de kullanıma sunuldu. AdresGezgini AR-GE ekibi olarak interaktif, dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturulmasına olanak sağlayan Data Studio eğitimini tamamladık.

google-data-studio-eğitim-adresgezgini

Dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturmanıza olanak sağlayan Data Studio ile oluşturulan raporlar ister görüntüleme ister düzenleme düzeylerinde ikinci kişilerin erişimine açılabiliyor.

Google Data Studio kullanımı için;

  • Bir Google hesabında oturum açmak,
  • Data Studio’yu destekleyen ülkelerden birinde olmak,
  • Google Drive’ı kullanmak gerekmektedir.

Data Studio Chrome, Firefox ve Safari gibi tarayıcılarda defalarca test edildi ve testi başarıyla geçti. Raporları ve veri kaynaklarını diğer tarayıcılarda düzenlemek şu an için önerilmemektedir.

Şimdi Google Data Studio kullanarak Analytics, AdWords gibi veri kaynaklarından alınan verileri etkili, dinamik ve güncel raporlara dönüştürme zamanı!

Data Studio kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Cemre Bağcı tarafından tarihinde gönderildi
Bu yazı AdresGezgini'nden Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı için 1 cevap

  1. Geri izleme: Mart Ayından Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>