blog-detay.php1 KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA | Blog AdresGezgini

BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ    

KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ    

KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ    

Önceki yazılarımızda Kosgeb’in son dönemde KOBİ’lerin danışmanlık hizmet alımlarında destek verdiğini anlatmıştık. Bu yazımızda ise KOSGEB’in Tanıtım Desteği başlığı altında işletmelerin tanıtım amaçlı geliştirecekleri mobil uygulama projelerine verdiği %50 oranında destekten bahsedeceğiz. Biliyorsunuz günümüzde özellikle kurumsal işletmelerin mobil uygulamalarının olması tanıtım ve prestij anlamında oldukça önemli hale gelmiştir, her işletme artık rakiplerinin de yer aldığı uygulama marketlerinde yer almak ve isim bilinirliği sağlamak istemektedir. AdresGezgini Yazılım Ekibi olarak hizmetlerimiz kapsamında mobil uygulama projeleri de bulunmaktadır, bu konuda hızlıca teklif almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.  

Destek programının detaylarına girdiğimizde KOSGEB’in Genel Destek Programı altındaki Tanıtım Desteği kapsamında “Mobil Tabanlı Tanıtım” başlıklı destekten faydalanan işletmeler kendileri için yaptıracakları mobil uygulama projeleri için %50 oranında 7.500TL’ye kadar destek alabilmektedir. Başvuru süreci Danışmanlık desteği ile çok benzerdir ve tamamen online sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Geliştirilecek uygulamanın KOSGEB’den destek alabilmesi için aşağıdaki şartları sağlaması yeterli olacaktır.    

Mobil Tabanlı Tanıtım: Akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarların işletim platformlarında (Android, IOS, vb.) işletmeye özel yapılan tanıtım uygulamalarına destek verilir. Bu uygulamalar; işletmenin iletişim, ürün, harita bilgileri ve işletmeye ait diğer tanıtım bilgilerini kapsamalı ve işletmeye ait web sayfasında uygulamanın indirme bağlantısı olmalıdır.

Resmi Yazı: https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/destekdetay/1230/genel-destek-programi

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap