BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ    

KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ    

KOSGEB’den KOBİ’lere MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ    

Önceki yazılarımızda Kosgeb’in son dönemde KOBİ’lerin danışmanlık hizmet alımlarında destek verdiğini anlatmıştık. Bu yazımızda ise KOSGEB’in Tanıtım Desteği başlığı altında işletmelerin tanıtım amaçlı geliştirecekleri mobil uygulama projelerine verdiği %50 oranında destekten bahsedeceğiz. Biliyorsunuz günümüzde özellikle kurumsal işletmelerin mobil uygulamalarının olması tanıtım ve prestij anlamında oldukça önemli hale gelmiştir, her işletme artık rakiplerinin de yer aldığı uygulama marketlerinde yer almak ve isim bilinirliği sağlamak istemektedir. AdresGezgini Yazılım Ekibi olarak hizmetlerimiz kapsamında mobil uygulama projeleri de bulunmaktadır, bu konuda hızlıca teklif almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.  

Destek programının detaylarına girdiğimizde KOSGEB’in Genel Destek Programı altındaki Tanıtım Desteği kapsamında “Mobil Tabanlı Tanıtım” başlıklı destekten faydalanan işletmeler kendileri için yaptıracakları mobil uygulama projeleri için %50 oranında 7.500TL’ye kadar destek alabilmektedir. Başvuru süreci Danışmanlık desteği ile çok benzerdir ve tamamen online sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Geliştirilecek uygulamanın KOSGEB’den destek alabilmesi için aşağıdaki şartları sağlaması yeterli olacaktır.    

Mobil Tabanlı Tanıtım: Akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarların işletim platformlarında (Android, IOS, vb.) işletmeye özel yapılan tanıtım uygulamalarına destek verilir. Bu uygulamalar; işletmenin iletişim, ürün, harita bilgileri ve işletmeye ait diğer tanıtım bilgilerini kapsamalı ve işletmeye ait web sayfasında uygulamanın indirme bağlantısı olmalıdır.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap