BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Aralık Ayından Haberler

Aralık Ayından Haberler

Aralık Ayından Haberler

Aralık ayında gerçekleşen Google güncellemeleri, sosyal medya kanallarında yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Google’dan Yepyeni Bir Hedefleme Seçeneği: Yaşamdaki Önemli Olaylar

Google, Aralık ayında geniş hedefleme seçeneklerine bir yenisini ekledi: Yaşamdaki Önemli Olaylar. Google'ın hedefleme seçenekleri arasında üç temel yaşam olayı var: Üniversite Mezuniyeti, Evlilik ve Taşınma. Google, Yaşamdaki Önemli Olaylar hedefleme seçeneği ile ilgili detaylı bilgiyi blog yazımızdan alabilirsiniz. 

Instagram'dan 2 Yeni Güncelleme

Instagram tıpkı markaları ve bireysel kullanıcı profilleri takip edebildiğimiz gibi, ilgi alanımıza giren hashtag’leri takip etme özelliğini ve  kullanıcıların en sevdikleri anları profillerinde tutarak daha çok paylaşım yapmalarına yardımcı olacak Öne Çıkanlar ve Hikaye Arşiv'i özelliklerini duyurdu.  

Facebook, Gruplar ve Sayfalar İçin Ertele Düğmesi Ekledi

Facebook, kullanıcılara, Zaman TÜnellerinde hangi içeriği görecekleri konusunda daha fazla kontrole sahip olmaları için tasarlanmış yeni bir özellik ekliyor: "Ertele" düğmesi. Bir paylaşımın sağ üstünde açılır menü aracılığıyla kullanılacak bu seçenekle kullanıcı, Sayfa veya gruptaki içeriği 30 gün süreyle görmeyi erteleyebilecek. 

2017 Dijital Dünyaya Genel Bakış Raporları Yayınlandı

Google, Facebook, Twitter ve YouTube Türkiye'de ve Dünya'da farklı kategorilerde en çok aranan kelimelerden ve üzerinden en çok konuşulan konulardan oluşan 2017 Yılına Genel Bakış Raporlarını yayınladı. 2017 yılında en çok konuşulan olayları merak ediyorsanız blog yazımızı okumanızı öneririz. 

AdresGezgini'nden 2018'e Merhaba

AdresGezgini ailesi olarak büyük başarılara imza attığımız, çok çalıştığımız, çok yorulduğumuz, çok eğlendiğimiz bir yılı geride bıraktık. 2018'e de yine hep beraber merhaba dedik. Siz değerli takipçilerimize, sağlık, mutluluk, huzur ve en önemlisi umut dolu bir yeni yıl dileriz. Yılbaşı kutlamasında yaşananları blog yazımızda okuyabilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap