BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Merhaba 2018!

Merhaba 2018!

Merhaba 2018!

AdresGezgini ailesi olarak büyük başarılara imza attığımız, çok çalıştığımız, çok yorulduğumuz, çok eğlendiğimiz bir yılı geride bıraktık. 2018'e de yine hep beraber merhaba dedik.

2018 yeni yıl kutlama yemeğimizi Folkart Mostari Restoran’da gerçekleştirdik. 2018'ye umut dolu bir merhaba dediğimiz bu gecede müziğin ve güzel yemeklerin tadını çıkarttık.

Yemyeşil bir dünya ve umut dolu bir gelecek dileğiyle Tema Vakfı'nın Umut Ağacı hediyelerini alan AdresGezgini çalışanları 2. Geleneksel Yeni Yılı Kırmızı Kıyafetlerimizle Karşılıyoruz etkinliğimize tam sayı katılım gösterdi. :) 2018 hepimize şans getirsin diye 2017'nın son iş gününü kırmızılarla uğurladık.

2018'e veda konuşmasını yapan sevgili Genel Müdürümüz Nejla Mocan 2018'de de AdresGezgini’nin sektörün öncüsü olmayı sürdüreceğini ve bunu hep birlikte başaracağımıza olan inancının tam olduğunun altını çizdi. 

AdresGezgini ailesi olarak siz değerli takipçilerimize, sağlık, mutluluk, huzur ve en önemlisi umut dolu bir yeni yıl dileriz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap