BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Yeni AdWords'ü AdresGezgini Ekibi ile Keşfedin!

Yeni AdWords'ü AdresGezgini Ekibi ile Keşfedin!

Yeni AdWords'ü AdresGezgini Ekibi ile Keşfedin!

Google, daha akıllı, daha hızlı ve daha iyi sonuçlar için yeni AdWords özelliklerini kullanıma sundu. Yeni AdWords deneyimi şu anda yalnızca seçilmiş bazı reklamverenler tarafından kullanılabilmektedir. AdresGezgini olarak yeni AdWords'ü keşfeden ilk Google ajansları arasındayız.

Yeni Adwords'ün Avantajları Nelerdir?

  • Google'ın sunduğu yeni grafikler ve raporlama araçları sayesinde, hizmet verdiğimiz tüm hesapların erişim, etkileşim ve maliyetlerini her zamankinden daha da kolay ve hızlı bir şekilde raporlayacağız.
  • Google AdWords Hesap Yöneticilerimiz, yönetim sayfasında en sık kullandıkları özelliklere hızlıca erişerek daha kısa zamanda daha fazla işi tamamlayacak.
  • Google AdWords Hesap Yöneticilerimiz, kullanıcı dostu yeni tasarım ile hesapları daha kolay yönetebilecek.

Google, AdWords'ü en iyi bilen ajanslardan aldığı görüşler doğrultusunda AdWords'ü daha da geliştirmek için çalışıyor. AdresGezgini Google AdWords Hesap Yöneticileri, bu gelişime katkıda bulunmak amacıyla kullanıma sunulan yeni AdWords özellikleri ile ilgili geri bildirimlerini özenle derliyor. Google'a vereceğimiz geri bildirimlere ek olarak yeni AdWords'un avantajları ve dezavantajlarını sizlerle en kısa sürede paylaşacağız. Google AdWords reklamları, sosyal medya mecralarında  yapılan değişiklikler ve güncellemeler ile ilgili haberleri kaçırmamak için AdresGezgini'ni takipte kalın. :)

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap