BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Yeni AdWords'ü AdresGezgini Ekibi ile Keşfedin!

Yeni AdWords'ü AdresGezgini Ekibi ile Keşfedin!

Yeni AdWords'ü AdresGezgini Ekibi ile Keşfedin!

Google, daha akıllı, daha hızlı ve daha iyi sonuçlar için yeni AdWords özelliklerini kullanıma sundu. Yeni AdWords deneyimi şu anda yalnızca seçilmiş bazı reklamverenler tarafından kullanılabilmektedir. AdresGezgini olarak yeni AdWords'ü keşfeden ilk Google ajansları arasındayız.

Yeni Adwords'ün Avantajları Nelerdir?

  • Google'ın sunduğu yeni grafikler ve raporlama araçları sayesinde, hizmet verdiğimiz tüm hesapların erişim, etkileşim ve maliyetlerini her zamankinden daha da kolay ve hızlı bir şekilde raporlayacağız.
  • Google AdWords Hesap Yöneticilerimiz, yönetim sayfasında en sık kullandıkları özelliklere hızlıca erişerek daha kısa zamanda daha fazla işi tamamlayacak.
  • Google AdWords Hesap Yöneticilerimiz, kullanıcı dostu yeni tasarım ile hesapları daha kolay yönetebilecek.

Google, AdWords'ü en iyi bilen ajanslardan aldığı görüşler doğrultusunda AdWords'ü daha da geliştirmek için çalışıyor. AdresGezgini Google AdWords Hesap Yöneticileri, bu gelişime katkıda bulunmak amacıyla kullanıma sunulan yeni AdWords özellikleri ile ilgili geri bildirimlerini özenle derliyor. Google'a vereceğimiz geri bildirimlere ek olarak yeni AdWords'un avantajları ve dezavantajlarını sizlerle en kısa sürede paylaşacağız. Google AdWords reklamları, sosyal medya mecralarında  yapılan değişiklikler ve güncellemeler ile ilgili haberleri kaçırmamak için AdresGezgini'ni takipte kalın. :)

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap