BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Şubat Ayından Haberler

Şubat Ayından Haberler

Şubat Ayından Haberler

Google'dan Mobil Siteler Özelinde Faydalı Bir Araştırma

Google, Şubat ayında her ülkede ve Perakende, Finans ve Seyahat sektörlerinde mobil kullanım kolaylığı konusunda "1 numara" olan siteleri belirlemek için en çok ziyaret edilen bazı web sitelerini hız ve kullanım kolaylığı açısından incelediği bir dosyayı paylaştı. “Türkiye'de en kolay kullanılan mobil siteler hangi markalara ait?” diye merak ediyorsanız Google’ın araştırma dosyasını okumanızı öneririz.

YouTube Canlı Yayın Özelliğine Yeni Özellik

YouTube canlı yayınlar aracılığıyla içerik oluşturucuları ve izleyiciler arasında gerçek zamanlı olarak etkileşimi artırmak için daha fazla yol sunuyor. YouTube Şubat ayında yaptığı bir güncellemeyle, İçerik oluşturucuları ve toplulukları arasında bağlantı oluşturmada önemli bir rol oynayan canlı yayınlar esnasında bırakılan mesajları canlı yayın bittikten sonra da izleme şansı sunuyor. 

Facebook'tan İş Bulma Devri Başlıyor

Sosyal medya devi Facebook yerel işletmelerin toplumu güçlendirdiğine olan inancıyla insanların bu işletmelerde iş bulmalarına yardımcı olmak ve yerel işletmelere doğru insanları seçmelerinde yardımcı olmak için Facebook’tan iş bulma imkanını 40’tan fazla ülkede duyurdu. Ülkemizde henüz kullanıma açılmayan bu özellik sayesinde kullanıcılar mobil cihazlarda iş ilanları oluşturma, uygulamaları yönetme ve röportaj planlama gibi yeni özellikleri kullanabilecek. 

2. Geleneksel AdresGezgini Baharı Karşılama Günü

AdresGezgini ekibi olarak özel günleri birlikte kutlamayı sevdiğimiz kadar kendi özel günlerimizi yaratmayı da severiz. :) Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz Baharı Karşılama Günü'nde yeşilin tonlarını giyerek baharı bütün neşemizle karşıladık. 

Kaynak: 1, 2, 3

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap