BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Şubat Ayından Haberler

Şubat Ayından Haberler

Şubat Ayından Haberler

Şubat ayında gerçekleşen Google güncellemelerini, sosyal medya kanallarında yapılan yenilikleri ve AdresGezgini’nden haberleri derledik.

Google, Alışveriş Ürün Feed’i Spesifikasyonu Güncellemesi Yaptı

Google, ürünlerin tanıtımı için yapılan reklamların kalitesini artırmaya yardımcı olmaya yönelik bir Ürün Feed’i Spesifikasyonu yoluyla ürün verileri gereksinimlerinde değişiklikler yaptı. GTIN’si olan tüm ürünler için GTIN gönderme gereksinimi eklendi.

Küresel Ticari Ürün Numarası anlamına gelen GTIN, ticareti gerçekleştirilen (fiyatlandırılan, sipariş edilen, faturalandırılan) bütün ürünler için küresel geçerliliği bulunan çözümler sağlamaktadır.

GTIN Atama Kurallarına ilişkin hazırladığımız blog yazısını okuyabilirsiniz.

Instagram Albüm Özelliğini Duyurdu

Instagram, tek bir gönderide 10 taneye kadar fotoğraf ve videonun paylaşılabildiği albüm güncellemesini kullanıcıların beğenisine sundu. Tek bir gönderide en fazla 10 adet fotoğraf ya da videoyu koyulabilen, Instagram'ın albüm özelliği işletmeler tarafından nasıl kullanılabilir sorusunun cevabını hazırladığımız blog yazısında bulabilirsiniz.

WhatsApp, 24 Saat İçinde Kaybolan Durum Güncelleme Özelliğini Yayınladı

WhatssApp'in sadece yazı yazılabilen durum sekmesine gelen güncellemeyle kullanıcılar tıpkı Snapchat ve Instagram Hikayeler bölümünde olduğu gibi 24 saat içinde kaybolan fotoğraf, GIF veya video kullanarak deneyimlerini paylaşabilecekler.

whatsapp-güncelleme

AdresGezgini'nde Sevgililer Günü Sürprizi

14 Şubat Sevgililer Günü'nde AdresGezgini çalışanları ofisin her tarafını kaplayan balonlar ve masalarındaki çiçeklerle keyifli bir Sevgililer Günü geçirdi.

DSC_0050-kopya

Şubat Ayı'nın Güzelliklerini Kutluyoruz

Şubat ayında doğan değerli ekip arkadaşlarımız Gökçe Ersu, Fulya Top, Eda Uçar, Serdar Saygın ve Selin Zoroğlu'na nice mutlu yaşlar dileriz. Gökçe-Ersu-Fulya-Top-Eda-UçarAdresGezgini-Ekip-Serdar-Saygın--Selin-Zoroğlu

AdresGezgini Ailesi Büyüyor!

Ekibimize yeni katılan Melih Özyurt, Ecem Adıyaman, Özge Arı ve Neşe Baz'a aramıza hoş geldiniz diyor, AdresGezgini bünyesinde mutlu bir çalışma hayatı diliyoruz. :)

adresgezgini-ekip

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap