BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İzmir Kadın Kuruluşları Derneği ile Sosyal Medya Eğitimindeydik

İzmir Kadın Kuruluşları Derneği ile Sosyal Medya Eğitimindeydik

İzmir Kadın Kuruluşları Derneği ile Sosyal Medya Eğitimindeydik

AdresGezgini Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı ve Veri Analiz Uzmanı Samet Salık, İzmir Kadın Kuruluşları Birliği katılımcı dernekleri Kader İzmir Şubesi, Kordon Soroptimist Kulübü, Meme Kanseri ile Savaşım Derneği ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Güzelbahçe Şubesi katılımcıları ile sosyal medya eğitimi gerçekleştirdi.

Adresgezgini-sosyal-medya-eğitimi-1

Dernekler, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Sivil Toplum Kuruluşları için Sosyal Medya

Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya mecralarında paylaşım yapmanın ipuçlarının paylaşıldığı etkinlikte katılımcılar, bu kanallar aracılığıyla çok daha geniş kitlelere ulaşmanın, aynı amaç doğrultusunda çalışan bireylerin iletişim kurmasının, sosyal medya kanalları aracılığıyla etkinlik duyurmanın yollarını  öğrendiler.

adresgezgini-sosyal-medya--eğitimi-2

Kadınların ve erkeklerin her alanda eşit olarak temsil edilmeleri, ekonomik ve siyasal bağımsızlık, özgürlük, demokrasinin korunması, Meme Kanseri geçirmiş ve yakalanma riski taşıyan tüm insanları konuyla ilgili bilgilendirme konularında çalışan kıymetli dernek üyelerine destek olduğumuz için büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap