BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İzmir Kadın Kuruluşları Derneği ile Sosyal Medya Eğitimindeydik

İzmir Kadın Kuruluşları Derneği ile Sosyal Medya Eğitimindeydik

İzmir Kadın Kuruluşları Derneği ile Sosyal Medya Eğitimindeydik

AdresGezgini Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı ve Veri Analiz Uzmanı Samet Salık, İzmir Kadın Kuruluşları Birliği katılımcı dernekleri Kader İzmir Şubesi, Kordon Soroptimist Kulübü, Meme Kanseri ile Savaşım Derneği ve Cumhuriyet Kadınları Derneği Güzelbahçe Şubesi katılımcıları ile sosyal medya eğitimi gerçekleştirdi.

Adresgezgini-sosyal-medya-eğitimi-1

Dernekler, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar ve Sivil Toplum Kuruluşları için Sosyal Medya

Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya mecralarında paylaşım yapmanın ipuçlarının paylaşıldığı etkinlikte katılımcılar, bu kanallar aracılığıyla çok daha geniş kitlelere ulaşmanın, aynı amaç doğrultusunda çalışan bireylerin iletişim kurmasının, sosyal medya kanalları aracılığıyla etkinlik duyurmanın yollarını  öğrendiler.

adresgezgini-sosyal-medya--eğitimi-2

Kadınların ve erkeklerin her alanda eşit olarak temsil edilmeleri, ekonomik ve siyasal bağımsızlık, özgürlük, demokrasinin korunması, Meme Kanseri geçirmiş ve yakalanma riski taşıyan tüm insanları konuyla ilgili bilgilendirme konularında çalışan kıymetli dernek üyelerine destek olduğumuz için büyük mutluluk duyuyoruz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap