BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords: Seçilmiş Reklamlar için Daha Uzun Başlıklar

Google AdWords: Seçilmiş Reklamlar için Daha Uzun Başlıklar

Google AdWords ekibi reklamverenlerin daha kaliteli ve rahat bir hizmet alabilmesi için AdWords'de her geçen gün bir yenisinin eklendiği güncellemelerine devam ediyor. Bu yeniliklerin en sonuncusu geçtiğimiz gün Google resmi blogunda açıklandı: Seçilmiş reklamlar için daha uzun başlıklar!

Reklamverenler Google AdWords için ayrılan arama motorunun renkli alanında dikkat çekmek için kalite puanlarını yükseltmeye ve reklam metinlerinde iyileştirmeler yapmaya çalışırlar. Daha uzun başlıklara sahip olmak da bunlardan biri. Bu konuda geliştirilen yeni uygulama ile kalite puanı ve tıklama başına maliyeti yüksek reklamlar reklam metinlerinde daha uzun başlıklara sahip olarak hedef kitlelerinin dikkatlerini kolayca çekebilecekler.

Bu uygulama ile reklam metinlerinizin ilk satırında kullanılan bir cümleyi başlığa ekleyebileceksiniz. Bu sayede reklamlarınızın başlıkları daha uzun olacak ve müşterilerinizin dikkatini kolayca ve etkili bir şekilde çekebileceksiniz.

Sadece kalite puanı yüksek reklamlar için geçerli olacak olan bu uygulama, her bir reklam satırının ayrı bir cümle olmasını ve doğru noktalama işaretleri ile bitmesini sağlayarak şansınızı arttırmanıza yardımcı olacak.

Kaynak: Longer Headlines for Select Ads on Google

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap