Sahibinden.com'un Yeni Reklam Modelinin Lansmanındaydık

Sahibinden.com'un Yeni Reklam Modelinin Lansmanındaydık

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan sahibinden.com'un “İşinizi Büyütmenin En Doğal Yolu”  sloganıyla çıkarttıkları yeni reklam modelinin Four Seasons Hotel'de gerçekleştirilen lansmanına katıldık.  

Birçok ajansın ve reklamverenin yer aldığı etkinlik etkileyici bir keman show ile başladı. Daha sonrasında sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş’ın sunumuyla devam etti. Ertaş, yeni reklam türünü tanıtmadan önce sahibinden.com un ayda 26,5 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 2,84 milyar sayfa görüntülemesi ve 76,8 milyon ziyaretçisi olduğundan bahsetti.

Sahibinden.com a dair kısa bir bilgilendirmenin ardından Ertaş, "İşinizi büyütmenin en doğal yolu" sloganıyla çıkarttıkları yeni reklam türünü anlattı. Doğal reklam türüne benzerliğiyle de dikkat ceken yeni reklam türü; markasına düzenli yatırım yapan, marka bilinirliği yaratmayı hedefleyen, aynı zamanda ajansların desteğiyle de markalarını ön plana çıkarmak isteyen reklam verenlere güzel bir deneyim vaad ediyor. Reklamverene en iyi çözümü sunmayı amaçlayan bu yeni reklam türünde lokasyon, ilgi alanı ve akıllı hedefleme seçenekleriyle 3 ana hedefleme yer alıyor. Her bütçeye uygun tıklama başı maliyet modeliyle çalışan reklamlar en çok görüntülenen arama sayfalarındaki kullanıcıları yakalamayı amaçlıyor.

Ertaş'ın sunumun ardından deneyim alanına geçerek yeni reklamı tanıma fırsatı bulduk. AR-GE projesi kapsamında ortaya çıkan, Tübitak destekli bu reklam türünü bize sundukları çin sahibinden.com a teşekkür ederiz. 


 

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Seda Okkıran tarafından yayınlanmıştır.

Seda Okkıran, 1993 İstanbul doğumlu. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde diksiyon eğitimi aldı. Sektördeki ilk deneyimini Posta Gazetesi Reklam Bölümü'nde staj yaparak gerçekleştirdi. İş hayatına ise AdresGezgini ile atıldı. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda gönüllü olarak çalışarak çocuklarla vakit geçirmeyi, fırsat buldukça tiyatroya gitmeyi, spor yapmayı ve müzeleri ziyaret etmeyi seven Okkıran, Küçük Prens kitabını hayatının merkezine koyuyor ve her diline sahip olacağı bir koleksiyon oluşturuyor.

Yorum Yap

Son Gönderiler: