BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Sahibinden.com'un Yeni Reklam Modelinin Lansmanındaydık

Sahibinden.com'un Yeni Reklam Modelinin Lansmanındaydık

Sahibinden.com'un Yeni Reklam Modelinin Lansmanındaydık

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan sahibinden.com'un “İşinizi Büyütmenin En Doğal Yolu”  sloganıyla çıkarttıkları yeni reklam modelinin Four Seasons Hotel'de gerçekleştirilen lansmanına katıldık.  

Birçok ajansın ve reklamverenin yer aldığı etkinlik etkileyici bir keman show ile başladı. Daha sonrasında sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş’ın sunumuyla devam etti. Ertaş, yeni reklam türünü tanıtmadan önce sahibinden.com un ayda 26,5 milyon tekil ziyaretçinin yarattığı 2,84 milyar sayfa görüntülemesi ve 76,8 milyon ziyaretçisi olduğundan bahsetti.

Sahibinden.com a dair kısa bir bilgilendirmenin ardından Ertaş, "İşinizi büyütmenin en doğal yolu" sloganıyla çıkarttıkları yeni reklam türünü anlattı. Doğal reklam türüne benzerliğiyle de dikkat ceken yeni reklam türü; markasına düzenli yatırım yapan, marka bilinirliği yaratmayı hedefleyen, aynı zamanda ajansların desteğiyle de markalarını ön plana çıkarmak isteyen reklam verenlere güzel bir deneyim vaad ediyor. Reklamverene en iyi çözümü sunmayı amaçlayan bu yeni reklam türünde lokasyon, ilgi alanı ve akıllı hedefleme seçenekleriyle 3 ana hedefleme yer alıyor. Her bütçeye uygun tıklama başı maliyet modeliyle çalışan reklamlar en çok görüntülenen arama sayfalarındaki kullanıcıları yakalamayı amaçlıyor.

Ertaş'ın sunumun ardından deneyim alanına geçerek yeni reklamı tanıma fırsatı bulduk. AR-GE projesi kapsamında ortaya çıkan, Tübitak destekli bu reklam türünü bize sundukları çin sahibinden.com a teşekkür ederiz. 


 

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap