BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Haziran Ayından Haberler

Haziran Ayından Haberler

Haziran Ayından Haberler

Haziran ayında sosyal medya kanallarında yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Facebook 2 Milyar Aktif Kullanıcı Barajını Aştı

Ekim 2012 tarihinde 1 milyar aktif kullanıcı sayısını aşan Facebook, 2 milyar aktif kullanıcı sayısına ulaştığını duyurdu. Türkiye'de 48 Milyon aylık aktif kullanıcısı bulunan Facebook, geniş hedefleme seçenekleri ve büyük hedef kitlesiyle işletmelere eşsiz bir internet reklam mecrası sunmaya devam ediyor.

Facebook Messenger Uygulaması Güncellendi

Facebook Messenger, görüntülü sohbet esnasında karşınızdakine gönderebileceğiniz özel efektlerle güncellendi. Snapchat filtrelerini andıran bu efektlerle eğlenceli görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. 

Instagram'ın Yeni Özelliği Test Aşamasında 

2017 yılında reklamveren sayısınız ikiye katlayarak 1 milyon işletmenin reklam verdiği Instagram, sadece seçtiğiniz arkadaşlarınızla paylaşacağınız hikayelerden oluşan Favoriler bölümünü test etmeye başladı. Şimdilik sadece belirli bir bölgede kullanıcıların beğenisine sunulan bu bölüm sayesinde içeriklerinizi sadece görmesini istediğiniz kişilerle paylaşabileceksiniz. Kendini sürekli geliştiren ve dinamik tutan Instagram'da reklam vermek için internet reklamları konusunda uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 

AdresGezgini Eğitimleri

AdresGezgini ekibi ve yöneticileri olarak öğrenmenin bir sonu olmayan süreç olduğuna ve bu doğrultuda her zaman başarılı sonuçlar getireceğine inanıyor ve eğitimlerimize her ay devam ediyoruz. 

Google Türkiye Dijital Pazarlama Özgür Deniz Aydın'ın sunum teknikleri eğitim serisine Haziran ayında da devam ettik. 

AdresGezgini Eğitim Danışmanı Dilara Altınkan’ın Algı Yönetimi eğitiminde, işitsel, görsel ve duygusal zeka tiplerinin özellikleri, bu zeka tipleri ile kolay iletişim kurmanın yolları gibi konu başlıkları işlendi.

AdresGezgini'nde Bayram Neşesi

AdresGezgini ekibi olarak Ramazan Bayram'ı sevincini birlikte yaşadık. Bayram hediyelerimizi Kurucu Ortaklarımız Dr. Bora Mocan, Şükrü Ozan  ve Yazılım Geliştirme Müdürümüz Mahir Sümer'in elinden alan AdresGezgini çalışanları olarak Ramazan Bayramı'na neşeli bir merhaba dedik. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap