BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini'nde Bayram Havası!

AdresGezgini'nde Bayram Havası!

AdresGezgini'nde Bayram Havası!

AdresGezgini ailesi olarak uzun tatilden önceki son iş gününe bir dolu kutlama ve mutluluk sığdırdık. 

Geleneksel AdresGezgini bayramlaşmasıyla bayram hediyelerimizi Kurucu Ortaklarımız Dr. Bora Mocan ve Genel Müdürümüz Nejla Mocan'ın elinden alarak AdresGezgini çalışanları olarak Kurban Bayramı'na neşeli bir merhaba dedik.

AdresGezgini'nde Motivasyon Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

AdresGezgini'nde motivasyon çekilişleri devam ediyor, Veri Analiz Uzmanı Pelin ve Satış Uzmanı Lütfiye Çeşme Açık Hava Yaz Konserleri kapsamında Candan Erçetin ve Duman konserine gidiyor! 

Mutlu Müşteriler, Mutlu Çalışanlar!

Google AdWords reklamlarından aldığı geri dönüşten oldukça memnun olan değerli müşterimiz Orta Sofa'dan Bige Hanım'a Müşteri Yetkilisi Ayçe ve Veri Analiz Uzmanı Fatih'e gönderdiği bu leziz hediyesi için çok teşekkür ederiz. ☺️ Hep söylediğimiz gibi mutlu müşteriler, mutlu çalışanlar!

Hedeflerini beklenenin üzerinde bir performanla tamamlayan değerli arkadaşlarımız AdresGezgini yönetimi tarafından mini bir motivasyon hediyesiyle ödüllendirildi. Müşteri Yetkilisi Fulya ve Satış Temsilcisi Esra'yı başarılı performanslarından ötürü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz!

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap