BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini'nde Bayram Havası!

AdresGezgini'nde Bayram Havası!

AdresGezgini'nde Bayram Havası!

AdresGezgini ailesi olarak uzun tatilden önceki son iş gününe bir dolu kutlama ve mutluluk sığdırdık. 

Geleneksel AdresGezgini bayramlaşmasıyla bayram hediyelerimizi Kurucu Ortaklarımız Dr. Bora Mocan ve Genel Müdürümüz Nejla Mocan'ın elinden alarak AdresGezgini çalışanları olarak Kurban Bayramı'na neşeli bir merhaba dedik.

AdresGezgini'nde Motivasyon Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

AdresGezgini'nde motivasyon çekilişleri devam ediyor, Veri Analiz Uzmanı Pelin ve Satış Uzmanı Lütfiye Çeşme Açık Hava Yaz Konserleri kapsamında Candan Erçetin ve Duman konserine gidiyor! 

Mutlu Müşteriler, Mutlu Çalışanlar!

Google AdWords reklamlarından aldığı geri dönüşten oldukça memnun olan değerli müşterimiz Orta Sofa'dan Bige Hanım'a Müşteri Yetkilisi Ayçe ve Veri Analiz Uzmanı Fatih'e gönderdiği bu leziz hediyesi için çok teşekkür ederiz. ☺️ Hep söylediğimiz gibi mutlu müşteriler, mutlu çalışanlar!

Hedeflerini beklenenin üzerinde bir performanla tamamlayan değerli arkadaşlarımız AdresGezgini yönetimi tarafından mini bir motivasyon hediyesiyle ödüllendirildi. Müşteri Yetkilisi Fulya ve Satış Temsilcisi Esra'yı başarılı performanslarından ötürü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz!

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap