BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Kobiler için AdWords Küçük İşletmeler Merkezi

Kobiler için AdWords Küçük İşletmeler Merkezi

Google AdWords ekibi geçtiğimiz günlerde AdWords Small Business Center (AdWords Küçük İşletmeler Merkezi) adı altında yeni bir web sayfası hazırladığını resmi AdWords blogunda duyurdu.

Adwords Küçük İşletme Merkezi: Başarılı bir AdWords hesabı için ihtiyacınız olan anahtar ipuçları, eğitimler ve güncellemelerin yer aldığı web sitesi Kobiler için en faydalı ipuçlarını içeriyor.Sağlıklı ve başarılı bir AdWords hesabı için gereken adımların anlatıldığı site henüz sadece İngilizce olarak hizmet verse de ilerleyen günlerde Türkçe dil desteğinin de sitede yer alması düşünülüyor.

Temelleri Öğrenin AdWords'le yeni tanışmış olun ya da olmayın, AdWords Küçük İşletme Merkezi içerdiği derinlikli konuları başlangıç, orta seviye ya da ileri düzey kullanıcı olarak incelemenize olanak sağlıyor. Başarılı reklam yazma stratejilerinden web sitenizi geliştirmenin yollarına kadar her konuyu, kolay taranabilir bir formatta kapsıyor.

Güncel Kalın AdWords blogunu bu yeni sitenin içinden ziyaret ederek güncel haberlerden, en son trendlerden veya ürün güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz. Kolayca anlaşılabilir arayüzü firmanızı büyütmek için kullanmanıza yardımcı olur.

Yeni olanakları Keşfedin Sitedeki ipuçlarından birini başka bir küçük işletme sahibi ile tartışmak mı istiyorsunuz? AdWords kullanan KOBİ sahiplerinin firmalarının büyümesine yardımcı olmuş stratejiler hakkında tavsiye alışverişinde bulundukları bir tartışma forumu olan AdWords Küçük İşletme Köşesi'ni (AdWords Small Business Corner) ziyaret edebilir,  AdWords deneyiminizi paylaşabilir  ya da sadece diğer AdWords kullanıcılarının deneyimlerini dinleyebilirsiniz.

AdWords Küçük İşletmeler Merkezine ulaşmak için http://www.google.com/adwords/smallbusinesscenter/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

Yorum Yap