BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google New Products: Google Yeniliklerine Yakın Durun!

Google New Products: Google Yeniliklerine Yakın Durun!

Google sadece bir arama motoru olmaktan çok ötede, ürünleri ve web servisleri ile internet dünyasının mihenk taşlarından biri haline geldi. Webmail ürünü Gmail, online dosya yaratım ve paylaşım ürünü Google Docs, çevrimiçi reklamcılık ve arama motoru reklamcılığında AdWords ve AdSense bu hizmetlerden sadece birkaçı. Bir çoğumuz için internet deyince akla gelen ilk kelime Google oluyor. Özellikle son dönemde bünyesine aldığı start-up projelerle de giderek büyüyen Google'ın yeniliklerinden ve ürün güncellemelerinden haberdar olmak giderek zorlaşıyor. Bu yenilikler ve Google ürün güncellemeleri ile bilgi sahibi olmak için düne kadar kullanabileceğiniz tek adres Google arama motoru ya da Google ürünlerinin blogları idi. Oysa dün -22 Eylül 2010- tarihinde Google tarafından yayına giren  Google New Products ile Google'a ait tüm yeniliklerden anında haberdar olabileceksiniz.

100den fazla Google ürün blogunu ve teknik projeyi sınıflandırarak sunan Google New, aramadan e-maile  çevrimiçi reklamcılıktan dosya paylaşımına uzanan bir alanda yeni ürünler ve yenilikler rehberi olarak çalışıyor. Her ne kadar Google New'deki en üst bannerda bulunan Google Instant gibi büyük özellikler önemli bir ilgi çekmekteyse de, şirket gerçekten çok yüksek bir hızda yenilikleri devreye sokuyor ve bu blog tam da bu noktada devreye giriyor.

Işıl Yılmaz AdresGezgini Ltd. Sosyal Medya Uzmanı

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap