BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Reklamlarınız

Google AdWords Reklamlarınız

Google, reklamverenlerin yerel düzlemde internet reklamlarından daha fazla fayda sağlaması için AdWords sistemini sürekli geliştiriyor. Dün resmi Google blogunda yayınlanan bir haber ile internet reklamlarında daha hızlı ve kolay çözüm üretebilmek için AdWords Express adlı bir yeni bir reklam platformu tanıtıldı.

AdWords Express, AdWords reklamvereni olmayan yerel işletmelerin etkili kampanyalar yaratmalarına yardımcı oluyor.

Yalnızca birkaç tıklama ile bir çevrimiçi kampanyanın nasıl yaratılıp yürütüleceğini baştan sonra görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

AdWords Express potansiyel müşterilerinizin web sitenizi ya da Google Rehber sayfanızı bulmalarına yardımcı oluyor ve size onlarla bağlantı kurup işlerinizi büyütmeniz için hızlı ve açık bir yol sunuyor. Siz basit bir şekilde temel işletme bilgilerini sağlıyorsunuz, reklamınızı yaratıyorsunuz ve kampanyanız başlamaya hazır!

Kayıt olduktan sonra, kampanya sizin için otomatik olarak yönetiliyor. AdWords Express, hangi aramaların reklamınızın görüntülenmesini tetiklediğini belirliyor ve bu aramalar gerçekleştiğinde reklamınızı görüntülüyor. Reklamınız arama sonuçları sayfalarındaki Reklamlar bölümünde –üstte ya da sağ tarafta- ve ayrıca Google Haritalar’da özel mavi bir pin ile görüntülenecek. Müşteriler ister dizüstü bilgisayarlarında ister mobil telefonlarında arama yapıyor olsun, reklamlarınızı görebilirler.

Tüm reklam ürünlerinde olduğu gibi, yalnızca bir müşteri reklamınıza tıkladığında ödeme yapıyorsunuz. Google işleri daha da kolaylaştırmak için, AdWords Express reklam kampanyanız ve bütçenizden en fazlasını elde edebileceğiniz şekilde reklamlarınızı optimize eder.

Birçok işletme AdWords ile başarıyı yakalıyor, ancak çoğunuzun çevrimiçi reklamcılığa başlamak için daha kolay bir yol aradığını biliyoruz.

AdWords Express'in nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.google.com/awexpress’i ziyaret edebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap