BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat Konseri

Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat Konseri

Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat Konseri

Çalışan motivasyonunu ve verimi yüksek tutmayı amaçlayan AdresGezgini yönetimi, getirdikleri yeni uygulamayla çalışanların kalbini kazanmayı başarıyor. :) Her hafta ofis çalışanları içinde gerçekleşen çekilişle, İzmir'deki kültür-sanat etkinliklerine çift kişilik bilet kazanma şansı elde eden AdresGezgini ekibi, çekiliş günlerini dört gözle beklemeye başladı bile. 

AdresGezgini'nde, bu haftanın şanslı isimleri Nesli ve Cemre, 1 Festival İzmir kapsamında gerçekleşen Ediz Hafızoğlu Nazdrave & Friends feat. Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu, Ülkü Aybala Sunat konserinin tadını çıkardılar. 

İzmir kültür-sanat etkinliklerinde çok büyük yeri olan Büyükşehir Belediyesi Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde 17 Ekim - 21 Ekim 2017 tarihleri arasında gerçekleşen ve "bir festivalden fazlası"nı vaad eden 1 Festival İzmir kapsamında birbirinden ünlü yerli ve yabancı sanatçılar İzmir'li sanatseverlerle buluşuyor.

1 Festival İzmir kapsamında gerçekleşen  3. konserde, stüdyo ve konser müzisyeni olan Ediz Hafızoğlu'nu; Nazdrave & Friends projesi kapsamında, Jülide Özçelik, Elif Çağlar Muslu ve Ülkü Aybala Sunat ile birlikte izleme şansı elde eden Nesli ve Cemre caz müziğin tadını çıkardı. 

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, özveriyle çalışan AdresGezgini çalışanlarını sanatla ödüllendiren AdresGezgini yönetimine çok teşekkür eder, önümüzdeki çekilişlerde bütün AdresGezgini çalışanlarına bol şans dileriz!

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap