BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Amplify.com: Harflerinizi Sınırlandırmayın!

Amplify.com: Harflerinizi Sınırlandırmayın!

Sosyal ağlar, daha önceleri mümkün olmayan bir yol ile, insanların tanımadıkları kişilerle iletişim kurmalarına ve hiç bilmedikleri dünyaların kapılarını aralamalarına olanak tanır. Bir start-up projesi olarak 2009 yılında Eric Goldstein tarafından kurulan Amplify.com da kullanıcıları için haberler, düşünceler ya da fikirler hakkında sohbet etmelerini sağlamayı amaçlıyor. Twitter gibi microblog sitelerinde 140 karakter sınırında paylaşılan haberler ya da konular Amplify.com üzerinden 1000 karakter ile yapılabiliyor ve bu gönderiler hakkında konuşmaya ve yorum yapmaya da olanak sağlıyor. Web üzerinde bulunan makalelerden bölümleri, bir blog gönderisi alıntısını veya web adresini paylaşabildiğiniz site, üyelerine yeni deneyimler sunmayı hedefliyor. Sitenin çıkış noktası kişisel iletişimin ve etkileşimin, insanların birbirlerinden birçok şey öğrenebileceklerinin önemli olduğu hususu.  Siteye Twitter ya da Faceboook hesabınızla kolayca üye olabiliyorsunuz. Ayrıca sitede paylaştığınız herhangi bir şey isterseniz otomatik olarak Twitter, Facebook, Buzz, Posterous, Tumblr, Friendfeed ya da daha fazla sosyal ağa düşebiliyor ve bu sayede web üzerindeki tüm izleyicilerinizle beğendiğiniz bir gönderiyi paylaşabiliyorsunuz.

Amplify'ın en yeni e-mail gönderi özelliği ise blog yazarları ve sosyal ağ uzmanları için harika. Sohbet tabanlı sosyal ağ Amplify'ın yeni geliştirilen özelliği e-mail ile gönderi paylaşımı, yazdığınız e-mailin Facebook'tan Twitter'a ve diğer sosyal ağlarınızda anında paylaşılmasını sağlıyor. Bu yeni özellik ağ kullanıcılarının görece kolaylıkla herhangi bir cihaz üzerinden doğrudan yayın yapabilmelerini sağlayacak. Işıl Yılmaz AdresGezgini Ltd. Sosyal Medya Uzmanı

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap