BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Reklamlarınız için Google İş Ortaklarından Yararlanın!

Google Reklamlarınız için Google İş Ortaklarından Yararlanın!

Google Reklamlarınız için Google İş Ortaklarından Yararlanın!

Arama motoru reklamcılığı gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Hizmete başladığı 2005 yılından bu yana milyonlarca reklamverenin ihtiyaçlarına hızlı ve az maliyetli çözümler üreten Google AdWords, bu başarısını sertifikalı iş ortakları ile devam ettirerek daim kılıyor. Birçok reklamverenin AdWords'ü öğrenmeye ve reklamcılık hesaplarını yönetmeye ayıracak fazla zamanı olmayabiliyor. Bir uzmanın hizmetlerinden yararlanmak, zamandan tasarruf etmeye ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olabilir. Bu nedenle Google Sertifikalı İş Ortakları, Google'ın reklam başarısında oldukça kritik bir öneme sahip.

Google Sertifikalı İş Ortaklarına "Google İş Ortağı Arama" sayfasından ulaşabilirsiniz. Google'ın 2009 yılında uygulamaya koyduğu bu arama motoru, reklamverenlerin birkaç adımda kolayca Google sertifikalı iş ortağı bulmasına yardımcı oluyor. Geçtiğimiz günlerde bu arama motoruna yeni bir özellik eklendi. Artık Google sertifikalı iş ortakları ile anında iletişime geçebileceksiniz. İletişim kutusuna tıklayarak istediğiniz Google Sertifikalı İş Ortakları iletişime geçebilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan hemen sonra Google size bir onay e-postası ve iletişime geçtiğiniz iş ortağına da konuyla ilgili bir e-posta gönderilecektir.

Google reklamlarınız için sertifikalı iş ortaklarından destek almanızı tavsiye ederiz. Google AdWords hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın!

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap