BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Ağustos Ayından Haberler

Ağustos Ayından Haberler

Ağustos Ayından Haberler

Ağustos ayında gerçekleşen Google güncellemeleri, sosyal medya kanallarında yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Google AdWords Rapor Düzenleyici ile Özelleştirilmiş Raporlar Sunuyor

Ağustos ayında gelen bir güncellemeyle, Google AdWords raporlarındaki verileri dilediğiniz gibi sıralama, filtreleme, indirme veya e-postayla gönderme imkanı sunuyor. Rapor Düzenleyici kullanırken yapmanız gereken farklı görevleri incelemek için Google AdWords Yardım Sayfasını ziyaret edebilir ya da Google AdWords reklamları ile ilgili günlük, haftalık veya aylık raporlar almak için AdresGezgini’nin alanında uzman ekibi ile çalışabilirsiniz. 

Facebook Reklamlarında Yenilikler Test Ediliyor

Facebook işletme sayfaları üzerinden etkinlik katılımcılarını ve bu katılımcılara benzer kullanıcıları hedeflemeye hazırlanıyor. Tur firmaları ve organizasyon firmaları gibi çok fazla etkinlik düzenleyen markaların, Facebook reklamları aracılığıyla çok daha geniş hedef kitlelere ulaşmasını sağlayacak bu güncellemenin Türkiye’de kullanıma açılmasını heyecanla bekliyoruz.  Facebook'un yaptığı son güncellemeleri Facebook’tan Yeni Güncellemeler başlıklı blog yazımızda okuyabilirsiniz. 

Facebook ve Instagram’ın Tasarımı Değişiyor

Facebook yorumların okunurluğunu artırmak için yeni bir tasarım yayına almaya hazırlanıyor. Facebook’a ek olarak Instagram da tasarım değişikliğine gidiyor. Instagram’da yorumlar başlıklar halinde görünecek ve tıpkı Facebook’ta olduğu gibi herhangi bir yorumun altına yanıt verdiğinizde yanıtınız ilgili başlığın hemen altında otomatik olarak gruplandırılacak. 

YouTube Aynı Anda Videoyu Kaç Kişinin İzlediğini Göstermeye Hazırlanıyor

YouTube, Android uygulamasında bir videoyu aynı anda izleme sayılarını test ediyor. Video adının hemen altında bulunan beğen butonunun üst kısmında görünecek olan bu alan henüz test aşamasında.

AdresGezgini Etkinlikleri Tüm Hızıyla Devam Ediyor

AdresGezgini İzmir ve İstanbul ofislerinde her Çarşamba ve Perşembe günü düzenlenen ve Google AdWords reklamları başta olmak üzere internet reklamcılığının ipuçlarının paylaşıldığı etkinliklerimiz Ağustos ayında da devam etti. Sizler de internet reklamları aracılığıyla yeni müşterilere ulaşmak için AdresGezgini etkinliklerine ücretsiz kayıt yaptırmayı unutmayın. 

AdresGezgini'nde Kutlama Zamanı!

Geleneksel AdresGezgini bayramlaşmasıyla bayram hediyelerimizi Kurucu Ortaklarımız Dr. Bora Mocan, Dr. Şükrü Ozan ve Yazılım Geliştirme Müdürümüz Mahir Sümer'in elinden alan AdresGezgini çalışanları olarak Kurban Bayramı'na neşeli bir merhaba dedik. 

AdresGezgini Ailesi Büyüyor!

AdresGezgini ailesine Satış Ekibi ve Teknik Takım Üyesi olarak katılan ekip arkadaşlarımıza AdresGezgini'nde mutlu bir çalışma hayatı dileriz. 

Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6
 
 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap