BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini'nde Patent Farkındalık Eğitimi

AdresGezgini'nde Patent Farkındalık Eğitimi

AdresGezgini'nde Patent Farkındalık Eğitimi

Fikirlerin değerlere dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için Marka Tescili, Patent Tescili, Tasarım Tescili ve Telif Hakları gibi konularda hizmet veren Erdem Kaya Patent'in Genel Müdürü Erdem Kaya, AdresGezgini Folkart ofisinde Patent Farkındalık Eğitimi verdi. 

Fikri Hakların tüm ana bileşenlerine ilişkin tüm kritik kavramların ele alındığı bu eğitimde Telif Hakları, Tescil Süreleri, Patent Almanın Faydaları, Sınai Mülkiyet Hakları gibi konu başlıklarına yer verildi. 

Türkiye'nin 395. AR-GE Merkezi AdresGezgini ekibi olarak, AR-GE Merkezi'mizde ortaya çıkacak bütün ürünlerin korunması adına başlatacağımız patent başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi aldık. 


 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap