BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini'nde Patent Farkındalık Eğitimi

AdresGezgini'nde Patent Farkındalık Eğitimi

AdresGezgini'nde Patent Farkındalık Eğitimi

Fikirlerin değerlere dönüşmesi sürecine en üst seviyede katkı koyabilmek için Marka Tescili, Patent Tescili, Tasarım Tescili ve Telif Hakları gibi konularda hizmet veren Erdem Kaya Patent'in Genel Müdürü Erdem Kaya, AdresGezgini Folkart ofisinde Patent Farkındalık Eğitimi verdi. 

Fikri Hakların tüm ana bileşenlerine ilişkin tüm kritik kavramların ele alındığı bu eğitimde Telif Hakları, Tescil Süreleri, Patent Almanın Faydaları, Sınai Mülkiyet Hakları gibi konu başlıklarına yer verildi. 

Türkiye'nin 395. AR-GE Merkezi AdresGezgini ekibi olarak, AR-GE Merkezi'mizde ortaya çıkacak bütün ürünlerin korunması adına başlatacağımız patent başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgi aldık. 


 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap