BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini AR-GE Merkezi 25. SİU Kurultayı'nda!

AdresGezgini AR-GE Merkezi 25. SİU Kurultayı'nda!

AdresGezgini AR-GE Merkezi 25. SİU Kurultayı'nda!

AdresGezgini A.Ş. AR-GE Merkezi olarak kuruluşumuzdan bu yana mühendislik ve yazılım uygulamalarıyla alakalı akademik kongrelere katılım sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda aldığımız kararla işaret işleme ile iletişim alanlarında çalışmalar yapan araştırmacıların bir araya geldiği ve araştırma sonuçlarını paylaştığı, ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinlik olan ve bu yıl 25.’si düzenlenen Sinyal İşleme ve İletişim Uygulamaları Kurultayı (SİU Kurultayı), Bilişim ve Tanıtım Sponsoru olduk.

SİU Kurultayı’na ağırlıklı olarak Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden akademisyenler katılmakta ve bildirilerini sunmaktadırlar. Her yıl Nisan-Mayıs aylarında düzenlenen kurultayda kurucu ortaklarımız Dr. Bora MocanDr. Şükrü Ozan ve Dr. İlker Tanyer’in daha önceden sundukları çok sayıda akademik bildiri bulunmaktadır. Daha önce yayınladığımız makale ve konferans bildirilerimizin tam listesine bu linkten ulaşabilirsiniz.  

Dijital Pazarlamada Mühendislik Uygulamaları

15- 18 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen SİU Kurultayı’na  AdresGezgini A.Ş. adına Dr. İlker Tanyer katılım gösterdi ve Endüstriyel Oturum kapsamında gerçekleştirdiği “Dijital Pazarlamada Mühendislik Uygulamaları” başlıklı sunumunda AR-GE projelerimizden bir tanesinin detaylarını paylaştı.

Netaş A.Ş. Mühendisi Ali Taşkıran Endüstriyel Oturum’da Siber Güvenlik Uygulamaları üzerine bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun arkasından cep telefonu üzerinden şifreli görüşme sağlayan uygulama demosu oldukça ilgi çekti.

Endüstriyel Oturum kapsamında sunum yapan bir diğer şirket Leo Mühendislik, insansız araçlar ile enerji nakil hatlarının haritalanması üzerine uygulama örnekleri verdi. 600’ü aşkın bildirinin sunulduğu SİU Kurultayı’nda gerçekleştirilen tüm akademik oturumlara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap