BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Pinterest te Marka Sayfaları Yayına Girdi

Pinterest te Marka Sayfaları Yayına Girdi

Son dönemde gizli pano özelliği gibi sistemine eklediği farklılıklarla kendinden sıkça söz ettiren Pinterest, şimdi de işletmelere özel hesap uygulamasını duyurdu.

Marka hesaplarını işletmeye özel sayfaya dönüştüren uygulamasını yayına alan Pinterest, websitelerinin bir kod ile onaylanmasını sağlıyor. Önceleri sadece bir “badge/rozet” ile markaların kişi hesaplarından ayrılmasını sağlayan sistem yeni uygulamaya göre oldukça basit kalıyordu.

Bu yeni özellik ile firmalar halihazırda varolan Pinterest hesaplarını şu adresten birkaç adımda kolayca dönüştürebilirler.

Tüm bu gelişmelerin yanısıra Pinterest tıpkı Etsy ve Jetsetter’ın yaptığı gibi bir dizi başarı hikayesini de mikrosite ile yayına alıyor. Bu sitede markaların Pinterest’te başarılı olması için bir klavuz olacak.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap