BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini AR-GE Merkezi 26. SİU Kurultayı'nda

AdresGezgini AR-GE Merkezi 26. SİU Kurultayı'nda

AdresGezgini AR-GE Merkezi 26. SİU Kurultayı'nda

İşaret işleme ile iletişim alanlarında çalışan araştırmacıların bir araya geldiği, alanında ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinliği olan ve bu yıl 26.'sı düzenlenen Sinyal İşleme ve İletişim Uygulamaları (SİU) Kurultayı'nın geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Bilişim ve Tanıtım Sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

2-5 Mayıs tarihleri arasında İzmir Çeşme Altınyunus Otel'de yapılacak olan SİU Kurultayı'nda AdresGezgini Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Bora Mocan, 4 Mayıs Cuma Saat 17:00'de "Yenilikçi İş Zekası Uygulamalarıyla Dijital Pazarlama Verilerinin Kullanılarak, Kendi Kendini Yöneten Akıllı Sistemler Geliştirilmesi" başlıklı sunumuyla, özel davetli konuşmacı olarak endüstri oturumlarında yer alacak. 

5 Mayıs Cumartesi günü ise, AdresGezgini AR-GE Müdürü Dr. Şükrü Ozan "Makine Öğrenmesinde Çoklu İşleme ile Sistem Performansını Arttırmak" başlıklı bilimsel makalesiyle 10:30-12:00 saatleri arasında Deniz Kızı 3'te gerçekleşecek Makine Öğrenmesi ve Sinir Ağları 7 başlıklı oturuma katılım gösterecek. 

Her yıl Nisan-Mayıs aylarında düzenlenen kurultayda kurucu ortaklarımız Dr. Bora MocanDr. Şükrü Ozan ve Dr. İlker Tanyer’in daha önceden sundukları çok sayıda akademik bildiri bulunmaktadır. Dr. İlker Tanyer'in katılım gösterdiği katılım gösterdiği 25. SİU Kurultayı ile ilgili detaylı bilgi almak için blog yazımızı okuyabilir, SİU 2018 Kurultayı ile ilgili detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap