BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Gelişiyor: Enhanced Campaigns

Google AdWords Gelişiyor: Enhanced Campaigns

Google AdWords Gelişiyor: Enhanced Campaigns

İnternetin ilk yıllarında sanal ve gerçek arasında keskin sınırlar varken, şimdilerde hepimiz gerçek hayatlarımızı internete taşıyoruz. Sosyal ağlar ile birbirimizle iletişim kuruyor, iş buluyor, hastalıklarımıza çare arıyor, evimiz ya da kendimiz için alışveriş yapıyoruz. İnternet sanal bir platform olmaktan ziyade kullandığımız mobil araçlarla birlikte yaşamımızın içinde en büyük yeri elde etti. Sanki yavaş yavaş ona dönüşüyoruz.

Yapılan araştırmalar tüketicilerin %90'ının aynı gün içinde birden çok cihaz kullandığını ve "bir ekrandan diğerine" geçtiğini söylüyor. Ekransız yaşayamıyoruz. Masaüstü bilgisayarlarımızla dial-up bağlandığımız internet şimdi cep telefonu alırken belirleyici özelliklerden oldu. Ve daha tamamlanmayan bir süreçteyiz. Yakın gelecekte hayatımıza sayıları hızlı artacak başka dijital ekran ve cihaz da eklenecek.

Ekranlar ve bağlanırlılığımız arttıkça satın alma davranışlarımız da değişecek. İşletmeler için avantajlar içeren bu değişim, "acaba pazarlama daha karmaşık ve zaman alıcı bir iş haline mi dönüşüyor?" sorusunu da gündeme getiriyor. İşte bu sorulara yanıt arayan Google, reklam ürünü AdWords'ü değiştiriyor. Gelişmiş Kampanyalar (Enhanced Campaigns) adı ile yayına alınan özellik ile Google AdWords reklamlarınızı cihaz/yer/saat gibi özellikler için ayrı kampanyalar tanımlamak yerine tek bir kampanyada basit kurallar ile çok daha akıllı reklamlar gösterebilecek şekilde ayarlayabileceksiniz.

Google AdWords Gelişmiş Kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için AdWords blogunu ziyaret edebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap