BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Günü'ndeydik

Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Günü'ndeydik

Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Günü'ndeydik

Adnan Menderes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenen, lisans 3. ve 4. sınıf ve lisans üstü öğrencilerinin sektörler ve iş imkanları ile ilgili bilgi almaları amacıyla firmalarla buluşmasını sağlayan Kariyer Günü'ne katıldık.

AdresGezgini Teknik Takım Üyesi Gamze Gizem Aksakal ve Dila Özmen Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Günü kapsamında açılan stantta Mühendislik öğrencilerinin mezuniyet sonrası yaşanan zorluklar, kariyer hedefi ve mülakatlar ile ilgili sorularını yanıtladı. Öğrenciler, kurucu ortağımız Dr. İlker Tanyer'in ziyaretiyle AdresGezgini'nin kuruluş ve başarı hikayelerini dinleme şansı buldu.

adnan-menderes-üniversitesi-kariyer-günleri-1

Polat Makina, Türk Telekom, Özçelik Steel gibi firmaların ve Gıda Mühendisi Gibi Düşünmek kitabının yazarı Abdullah Reha Nazlı'nın katılımlarıyla renklenen Kariyer Günü etkinliğinde Dila Özmen ve Gamze Gizem Aksakal AdresGezgini'nin çalışma ortamından, kariyer olanaklarından, dijital pazarlama sektöründen ve başta Google AdWords Reklamları olmak üzere verdiğimiz hizmetlerden bahsettiler.

adnan-menderes-üniversitesi-kariyer-günleri-3

Bizleri ağırlayan Adnan Menderes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yar. Doç. Dr İlhan Baştürk'e ve etkinliğe katılan değerli mühendislik öğrencilerine çok teşekkür ederiz.    

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap