BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Gününde'ydik

Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Gününde'ydik

Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Gününde'ydik

Adnan Menderes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenen, lisans 3. ve 4. sınıf ve lisans üstü öğrencilerinin sektörler ve iş imkanları ile ilgili bilgi almaları amacıyla firmalarla buluşmasını sağlayan Kariyer Günü'ne katıldık.

AdresGezgini Teknik Takım Üyesi Gamze Gizem Aksakal ve Dila Özmen Adnan Menderes Üniversitesi Kariyer Günü kapsamında açılan stantta Mühendislik öğrencilerinin mezuniyet sonrası yaşanan zorluklar, kariyer hedefi ve mülakatlar ile ilgili sorularını yanıtladı. Öğrenciler, kurucu ortağımız Dr. İlker Tanyer'in ziyaretiyle AdresGezgini'nin kuruluş ve başarı hikayelerini dinleme şansı buldu.

adnan-menderes-üniversitesi-kariyer-günleri-1

Polat Makina, Türk Telekom, Özçelik Steel gibi firmaların ve Gıda Mühendisi Gibi Düşünmek kitabının yazarı Abdullah Reha Nazlı'nın katılımlarıyla renklenen Kariyer Günü etkinliğinde Dila Özmen ve Gamze Gizem Aksakal AdresGezgini'nin çalışma ortamından, kariyer olanaklarından, dijital pazarlama sektöründen ve başta Google AdWords Reklamları olmak üzere verdiğimiz hizmetlerden bahsettiler.

adnan-menderes-üniversitesi-kariyer-günleri-3

Bizleri ağırlayan Adnan Menderes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yar. Doç. Dr İlhan Baştürk'e ve etkinliğe katılan değerli mühendislik öğrencilerine çok teşekkür ederiz.    

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap