BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • 2011 Yılı Vergi Rekortmenleri Listesinde 2. Sıradayız.

2011 Yılı Vergi Rekortmenleri Listesinde 2. Sıradayız.

2011 Yılı Vergi Rekortmenleri Listesinde 2. Sıradayız.

AdresGezgini geçen yıl olduğu gibi bu yılda İzmir vergi rekortmenleri listesinde yer aldı. Kısa sürede büyüyen şirketimiz, arama motoru reklamcılığında öne çıkan ajanslardan biri olmayı başardı.

Elde ettiğimiz başarı referansları sayesinde bugüne kadar 10.000’i aşan kurumsal firma ile çalışma fırsatı bulduk. Dijital dünyada kurumların görünürlüğünü maksimum düzeyde arttırmayı amaçlıyoruz ve bu amacımız doğrultusunda kendini geliştirmeye ve işinde en iyisini yapmaya odaklanan her biri alanında uzman 26 kişilik ekibimiz ile küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerle iş birliği içine giriyoruz.

Turizm, eğitim, sağlık, temizlik gibi birçok sektörden binlerce firmaya verdiğimiz hizmet ile geçtiğimiz yıl Haziran ayında açıklanan 2010 yılı İzmir Vergi rekortmenleri listesinde Urla ilçesi vergi rekortmenleri arasına girmiş, Milliyet’te yer alan bu habere kendi blogumuzda da yer vermiştik. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, 2011 yılında da aynı listede yer alıyor olmak bizler için gurur kaynağı oldu. 19 ilçenin bulunduğu 2011 Vergilendirme dönemi yıllık kurumlar vergisi listesinde Urla ilçesinde 2. sırada bulunuyoruz.

İzmir ili genelinde, ilk sıralarda faaliyet konusu sigara ve tütün üretimi, ulaştırma-taşımacılık, gıda ürünleri, kimyasal madde üretimi yapan şirketlerin bulunduğu listede, alanında tek olarak yer almak ise bizler için ayrı bir gurur kaynağı. Umuyoruz, önümüzdeki yıllarda Türkiye’de yer alan işletmelerin internet reklamcılığına verdiği önem artar ve vergi rekortmenleri listesinde internet reklamcılığı alanında daha çok firma yer alır. Bizimle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder, uzun yıllar birlikte çalışabilmeyi ümit ederiz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap