BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Ege İhracat Birlikleri'nde İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak Etkinliği

Ege İhracat Birlikleri'nde İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak Etkinliği

Ege İhracat Birlikleri'nde İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak Etkinliği

AdresGezgini olarak Ege İhracat Birlikleri'nde düzenlediğimiz İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak etkinliğimizde değerli katılımcılarla buluştuk.

AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer ve LCE Takım Lideri Eda Uçar'ın sunumlarıyla gerçekleşen etkinlikte, Google AdWords Reklamları ve sosyal medya reklamlarıyla ihracat yapabilmek için en geniş hedef kitleye en kolay yoldan ulaşmaya dair ipuçları paylaşıldı. 

Web 3.0 ile Yeni Nesil İnternet” başlıklı sunumuyla internet kullanıcılara ulaşmanın en etkili yolunun kişiye özel internet kullanımından geçtiğini belirten Mahir Sümer, e-ticaret siteleri için satış artırmaya yönelik taktikler paylaştı. 

İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak başlıklı sunumuyla detaylı ve ölçülebilir sonuçlar alarak marka bilinirliği kazanmak ve satışları artırmak için Google AdWords Reklamları ve Sosyal Medya reklamları kullanmaları gerektiğini belirten Eda Uçar, kalite puanının önemi, etkili reklamlar oluşturma, Yeniden Pazarlama'nın satışlardaki önemi gibi konu başlıklarına değindi. 

Sunumun sonunda katılım sertifikalarını alan ve akıllarına takılan bütün soruları Mahir Sümer ve Eda Uçar'a sorma şansı bulan değerl katılımcılarımız gibi sizler de AdresGezgini’nin alanında uzman ekibi tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak yeni nesil pazarlama stratejileri ve internet reklamlarıyla satışlarınızı arttırma yollarına dair detaylı bilgi alabilirsiniz. 


 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap