BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Ege İhracat Birlikleri'nde İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak Etkinliği

Ege İhracat Birlikleri'nde İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak Etkinliği

Ege İhracat Birlikleri'nde İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak Etkinliği

AdresGezgini olarak Ege İhracat Birlikleri'nde düzenlediğimiz İnternet Reklamları ile İhracatı Artırmak etkinliğimizde değerli katılımcılarla buluştuk.

AR-GE Yazılım Geliştirme Müdürü Mahir Sümer ve LCE Takım Lideri Eda Uçar'ın sunumlarıyla gerçekleşen etkinlikte, Google AdWords Reklamları ve sosyal medya reklamlarıyla ihracat yapabilmek için en geniş hedef kitleye en kolay yoldan ulaşmaya dair ipuçları paylaşıldı. 

Web 3.0 ile Yeni Nesil İnternet” başlıklı sunumuyla internet kullanıcılara ulaşmanın en etkili yolunun kişiye özel internet kullanımından geçtiğini belirten Mahir Sümer, e-ticaret siteleri için satış artırmaya yönelik taktikler paylaştı. 

İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak başlıklı sunumuyla detaylı ve ölçülebilir sonuçlar alarak marka bilinirliği kazanmak ve satışları artırmak için Google AdWords Reklamları ve Sosyal Medya reklamları kullanmaları gerektiğini belirten Eda Uçar, kalite puanının önemi, etkili reklamlar oluşturma, Yeniden Pazarlama'nın satışlardaki önemi gibi konu başlıklarına değindi. 

Sunumun sonunda katılım sertifikalarını alan ve akıllarına takılan bütün soruları Mahir Sümer ve Eda Uçar'a sorma şansı bulan değerl katılımcılarımız gibi sizler de AdresGezgini’nin alanında uzman ekibi tarafından düzenlenen etkinliklere katılarak yeni nesil pazarlama stratejileri ve internet reklamlarıyla satışlarınızı arttırma yollarına dair detaylı bilgi alabilirsiniz. 


 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap