BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Yüksek Teknoloji Özel Ödülü 2019 Yılı En Başarılı KOBİ Ödülü AdresGezgini’nin

Yüksek Teknoloji Özel Ödülü 2019 Yılı En Başarılı KOBİ Ödülü AdresGezgini’nin

Yüksek Teknoloji Özel Ödülü 2019 Yılı En Başarılı KOBİ Ödülü AdresGezgini’nin

İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark İzmir tarafından; Türkiye’de inovasyona dayalı yüksek teknoloji ürünlerinin geliştirilmesini/tasarımını, imalatını, ticarileştirilmesini ve ihraç edilmesini desteklemek; Ar-Ge, inovasyon ve girişimcilik faaliyetlerinin ödüllendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen Geleneksel “Teknopark İzmir Yüksek Teknoloji Ödülleri” İYTE Rektörü ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yusuf Baran ve Teknopark İzmir Yönetim Kurulu Üyesi Genel Müdürü Prof. Dr. Metin Tanoğlu ev sahipliğinde 16 Kasım 2020 pazartesi tarihinde İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Gösteri Merkezi'nde düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu. 

Ulusal ölçekte “Yüksek Teknoloji Özel Ödülü” 3 ayrı kategoride ve bölge Ar-Ge firmalarına 9 ayrı kategoride verilen ödüllerin sahipleri açıklandı.

Düzenlenen törene; Teknopark İzmir Yönetim Üyeleri Kurulu ve Ödül Değerlendirme Komitesi, İzmir Üniversiteleri Rektörleri, Girişimciler ve Ar-Ge Firmalarının Temsilci ve Yöneticileri olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

“Yüksek Teknoloji Özel Ödülü” ise 2019 yılı esas alınarak, Ar-Ge personeli sayısı, Ar-Ge personeli sayısının toplam personel sayısına oranı, firma bünyesinde tescillenmiş patent, faydalı model, tasarım tescil sayısı gibi değerlendirme kriterleri göz önünde bulundurularak Yılın Başarılı KOBİ Ödülü, Yılın Başarılı Startup Ödülü ve Yılın Başarılı Büyük Ölçekli Firma Ödülü olmak üzere ulusal ölçekte üç kategoride İZKA Genel Sekreteri, Sanayi İl Müdürü, KOSGEB İl Müdürü ile İYTE temsilcilerinden oluşan Ödül Değerlendirme Komitesi Üyeleri tarafından değerlendirilerek belirlendi.

Yapılan değerlendirme sonucunda AdresGezgini’ni  Yüksek Teknoloji Özel Ödülü 2019 Yılı En Başarılı KOBİ Ödülü’ne layık gören İzmir Teknopark Yönetim Kuruluna ve Ödül Değerlendirme Komitesine teşekkürlerimizi sunarız. 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap