BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • YouTube dan Eğlenceli Bir Oyun

YouTube dan Eğlenceli Bir Oyun

10 yıl önce yeni yeni cep telefonu sahibi olmaya başladığımız dönemlerde çoğumuzun tek bir hayali vardı. O da bir Nokia 3210 alıp, yılan oyunu oynayabilmek. Çok feci bağımlılık yapardı bu oyun. Saatlerce rekor kıracağız diye uğraşırdık.
Bu klasik oyunu YouTube almış, videolarının içine gizlemiş. Video sayfasını açtığınızda görüntü yüklenirken videonun üstüne bir kez tıklayıp ve sağ / yukarı ok tuşlarına basılı tutarak yılan oyununu başlatabilirsiniz.
Oyun başladıktan sonra, şeffaf bir biçimde görünen yılanınızı ok tuşları işe yönlendirip noktaları silip süpürebilirsiniz. Üstelik bu sırada videonuz da devam ediyor olacak. Eğer yılanınızı gözden kaçırıp kuyruğunuza ya da kenarlara çarparsanız oyun bitiyor.
Oyun, YouTube’un yeni versiyonlarının tümünde sorunsuz çalışıyor. Ayrıca bu oyunu keşfetmek için mutlaka YouTube’un sitesine girmeniz gerekiyor. Başka sitelere embed edilen videolarda çalışmıyor.
Hemen deneyip yeni bağımlılığınızı başlatabilirsiniz.
İyi Eğlenceler.
Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap