BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Yeni Asır Tv de "İnternet Medyası" Programı Başlıyor!

Yeni Asır Tv de "İnternet Medyası" Programı Başlıyor!

11 Aralık 2011’de Yeni Asır Tv’de yepyeni bir programa başlıyoruz. Bendeniz AdresGezgini Ltd. Sosyal Medya Uzmanı Işıl Yılmaz, Yeni Asır Tv Haber Spikeri Esin Sayın ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Taylan Demirkaya'nın birlikte hazırlayıp sunacağı programın adı “İnternet Medyası”.

Sosyal medya araçlarının kullanımı, sosyal medya pazarlama ve internet teknolojileri üzerinden şekillenecek program her hafta canlı yayınla Pazar günleri saat 17:10’da ekranlara gelecek. İnternet üzerinden de yayınlanacak olan programın jenerik videosunu izleyebilirsiniz. (Bkz: Nasıl İzleyebilirsiniz?)

Yeni Asır tv - İnternet Medyası (Esin Sayın-... ile e_mercury Her hafta farklı konular üzerinden eğlenceli, hoş sohbet bir program yapmayı, sürpriz konuklar almayı planlıyoruz. Her ne kadar program, ilk iki hafta banttan diğer haftalarda ise canlı yayınlanacak olsa da, dilediğiniz an programın Twitter ve Facebook adreslerini kullanarak bize sorularınızı, eleştiri ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.
Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap