BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Temmuz Ayından Haberler

Temmuz Ayından Haberler

Temmuz Ayından Haberler

Temmuz ayında gerçekleşen Google güncellemeleri, sosyal medya kanallarında yapılan yenilikler ve AdresGezgini’nden haberleri derlediğimiz blog yazısıyla karşınızdayız.

Rapor Düzenleyici ile AdWords Verilerinde Detaylı İnceleme

Çok boyutlu tablolar ve grafikler aracılığıyla Google AdWords reklamlarının performans verilerini analiz etmeye olanak tanıyan Rapor Düzenleyici sayesinde veriler kapsamlı inceleme için indirmeye gerek duymadan doğrudan AdWords hesabı üzerinden incelenebiliyor. 

Google'dan Felaket Anlarında SOS Uyarısı

Google yeni SOS Uyarısı ile felaket durumlarında acil durum telefon numaraları, web siteleri, haritalar ve faydalı olabilecek ifadelerin çevirileri gibi bilgileri daha erişilebilir kılmayı amaçlıyor. Büyük bir krizin yakınındaysanız, ilgili kelimeleri Google’da arattığınız noktada devam eden bir kriz olduğunu belirten bir banner ve ardından acil durum bilgilerinin yanı sıra yararlı çeviriler ya da telefon numaraları gibi kaynakları arama sonuçlarında görebileceğiniz bu yeni uygulama ile ilgili detayları "Google'dan Felaket Anlarında SOS Uyarısı" başlıklı blog yazımızda bulabilirsiniz.

Google'dan Yerel İşletmeler İçin Soru-Cevap Özelliği

Google, Yerel işletmeler için Soru-Cevap özelliğini test etmeye başladı. Kullanıcıların bir yer hakkında sorular göndermelerine ve hızlıca cevap almalarını sağlayacak olan bu özellik oteller, otomobil satıcıları, restoranlar gibi bir çok işletme tarafından kullanılabilecek.  

17 Temmuz Dünya Emoji Günü Kutlandı

Facebook, 17 Temmuz Dünya Emoji Günü'nde Facebook ve Messenger'da en çok kullanılan emojileri açıkladı. Facebook'un araştırmasına göre dünya genelinde en çok göz yaşlarıyla kahkaha atan emoji kullanılıyor. Ardından da kalp gözlü sevgi emojisi geliyor.

Temmuz Ayı'nın Güzelliklerini Kutladık

Temmuz ayında doğan değerli ekip arkadaşlarımız Çağla Nacir, Samet Salık, Gizem Erdem, Cansu Güranç, Cemre Bağcı, Emre Çircioğlu ve Ecem Adıyaman'a hep birlikte nice mutlu yaşlar dileriz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap