BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Sevgililer Günü'nde Kazançlı Çıkın

Sevgililer Günü'nde Kazançlı Çıkın

Sevgililer Günü'nde Kazançlı Çıkın

Sevgililer Günü nedeniyle e-ticaret hacminin artacağı, otel, restoran ve organizasyon firmalarının satışlarının en yüksek olacağı haftalardan birindeyiz. Önümüzdeki 2 hafta boyunca Sevgililer Günü için alışverişler hızla artacaktır. Hatta Sevgililer Günü'nden sonraki birkaç haftada bile yüksek sipariş rakamları olacaktır. Özellikle bu dönemde kazanılan yeni müşteriler, ilerleyen dönemlerde kalıcı müşteriler olabilir. Bu sebeple bu haftaya özel dijital pazarlama kampanyalarınızı ve reklam banner'larınızı gözden geçirmenizi öneriyoruz. 

Bu hızlı dönemde işletmelerin özellikle hediye kategorileri ve Sevgililer Günü'ne özel promosyonlar için reklam teklifleri ve reklam metinlerini güncellemesi gerekmektedir. Ayrıca Google reklam ağındaki reklamlar ve yeniden pazarlama (remarketing) için kullanılan görsel reklamların (banner) önümüzdeki 2 hafta boyunca Sevgililer Günü için  değiştirilmesini öneriyoruz.
 
Satış oranlarının çok yüksek olduğu bu dönemde internet reklamcılığına olan yatırımlarınızı artırmaya karar verdiğiniz noktada AdresGezgini'nin alanında uzman ekibi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Blog Yorumları

  1. Dedikleriniz gayet mantıklı ve iyi bir hediye anlayışı oturdu kafamda teşekküler

Yorum Yap