BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Sevgililer Günü'nde Kazançlı Çıkın

Sevgililer Günü'nde Kazançlı Çıkın

Sevgililer Günü'nde Kazançlı Çıkın

Sevgililer Günü nedeniyle e-ticaret hacminin artacağı, otel, restoran ve organizasyon firmalarının satışlarının en yüksek olacağı haftalardan birindeyiz. Önümüzdeki 2 hafta boyunca Sevgililer Günü için alışverişler hızla artacaktır. Hatta Sevgililer Günü'nden sonraki birkaç haftada bile yüksek sipariş rakamları olacaktır. Özellikle bu dönemde kazanılan yeni müşteriler, ilerleyen dönemlerde kalıcı müşteriler olabilir. Bu sebeple bu haftaya özel dijital pazarlama kampanyalarınızı ve reklam banner'larınızı gözden geçirmenizi öneriyoruz. 

Bu hızlı dönemde işletmelerin özellikle hediye kategorileri ve Sevgililer Günü'ne özel promosyonlar için reklam teklifleri ve reklam metinlerini güncellemesi gerekmektedir. Ayrıca Google reklam ağındaki reklamlar ve yeniden pazarlama (remarketing) için kullanılan görsel reklamların (banner) önümüzdeki 2 hafta boyunca Sevgililer Günü için  değiştirilmesini öneriyoruz.
 
Satış oranlarının çok yüksek olduğu bu dönemde internet reklamcılığına olan yatırımlarınızı artırmaya karar verdiğiniz noktada AdresGezgini'nin alanında uzman ekibi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Blog Yorumları

  1. Dedikleriniz gayet mantıklı ve iyi bir hediye anlayışı oturdu kafamda teşekküler

Yorum Yap