BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google İnternet Reklamcılığı Programına Katıldık [Eğitim]

Google İnternet Reklamcılığı Programına Katıldık [Eğitim]

Google İnternet Reklamcılığı Programına Katıldık [Eğitim]

2012 yılının son Google eğitimi 27 Aralık'ta İstanbul Four Seasons Otelinde düzenlendi. Her Google eğitiminde olduğu gibi bu eğitime de katılım oranı oldukça çok yüksekti. Güneşli bir İstanbul sabahında muhteşem boğaz manzarası eşliğinde, otelde düzenlenen kahvaltının ardından başlayan eğitim programı başladı.

Google Türkiye ofisinde Ürün Pazarlama Müdürü Aslıhan Ulutaş Google+'ın hayatımızdaki yeri ve yeniliklerinden bahsetti.

Daha sonra Dublin'de Google Arama Kalitesi Uzmanı olarak görev alan Moris Kastro ''Web Siteleriniz ve Reklam Trafik Kalitesi'' konulu semineri ile optimizasyon ve daha iyi kullanıcı deneyimine ulaşımın nasıl sağlanacağı konularında bizi aydınlattı.

''Dinamik Arama Ağı'' hakkında eğitime devam eden Yiğit Yücel anahtar kelimelerimizin yakalanma kapsamının nasıl arttırılacağı konusunda bize bilgiler verdi. Yemek arasından sonra da devam eden eğitimde Yiğit Yücel ile ''Görüntülü Reklam Ağı'' konusunda katılımcılara detaylı bilgi verdi.

Google Türkiye'de Hesap Stratejisi Koordinatörü olarak görev alan Serhat Atayeter ''Google Tag Manager'' hakkında detaylı bilgiler paylaştı ve farklı etiketleri tek bir arayüzden yönetmeye yardımcı bu etiket yöneticisinin kolaylıkları hakkında bilgi verdi.

Programın sonunda GroupM Arama Pazarlama Direktörü Yelda Erciro’dan Marka Yönetimi ve Sosyal medya araştırmaları üzerine çok faydalı bilgiler öğrendik.

Bu eğitim için Google Türkiye ekibine ve Four Seasons Oteli'ne teşekkür ederiz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap