BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İstanbul Ev Tekstili Fuarı'ndaydık.

İstanbul Ev Tekstili Fuarı'ndaydık.

İstanbul Ev Tekstili Fuarı'ndaydık.

Dünyanın en büyük 2. ev tekstili fuarı İstanbul Ev Tekstili Fuarı bu yıl 19. defa kez düzenlendi. 15-19 Mayıs tarihleri arasında 50 farklı ülkeden alım heyetlerinin ziyaret ettiği, binlerce yerli profesyonelin katıldığı fuarın açılışını Başbakan Yardımcısı Ali Babacan gerçekleştirdi. Biz de bu fuarda Google'ın davetli ajansı olarak yer aldık.

5 gün boyunca ekibimiz, çoğunluğu Orta Doğu'dan gelen fuar ziyaretçilerine Google reklamları konusunda destek verdi. Fuar katılımcılarının çoğunluğunu genç girişimcilerin oluşturuyordu. İnternet reklamları ve mecraları konusunda bilgi sahibi olmaya hevesli olan katılımcılar, sosyal medya, Facebook reklamları ve Google reklamları hakkında detaylı bilgi edindi.

ev-8

Türkiye'de e-ticarete artan ilgi bu fuarda da dikkat çeken konulardan biriydi. Her ne kadar katılımcıların çoğunun internet siteleri kurulum aşamasında olsa da her 5 kişiden 3'ü işini internete taşımak, internetten de satış yapmak istiyordu. Bu tablo, aslında Türkiye'de internetin henüz ne kadar genç ve gelişime açık olduğunun da göstergesi.

Umuyoruz, önümüzdeki süreç internetin ve e-ticaretin Türkiye'de olumlu yönde gelişeceği bir dönem olur. Fuarda tanışma fırsatı bulduğumuz tüm katılımcılara ve Google Türkiye ekibine teşekkür ediyoruz.

Fuar fotoğrafları Facebook sayfamızda!

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap