BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Roma'da Bir Gezgin: Fatih ile Röportaj

Roma'da Bir Gezgin: Fatih ile Röportaj

Roma'da Bir Gezgin: Fatih ile Röportaj

 Roma'da Marketing and Digital Communication alanında yüksek lisans yapmaya giden eski çalışma arkadaşımız Fatih'in gözünden AdresGezgini;

AdresGezgini'nde çalışmak bir ailenin ferdi olmak gibidir. Eve ilk geldiğinde önce seni kucaklarlar sonra aralarına alırlar. Sonra eğitimlerle ilk adımlarını atmaya yardımcı olurlar. Düşmemen için ise yanında hep yardımcı bir body olur. Bu body her türlü zorlukta sana kol kanat gerer. Zaman geçtikçe eğitimlerini tamamlarsın ve artık bu sektöre dahil olmaya hazırsın demektir.

Bu yolculukta birçok sektörü yakından tanırsın. Bu zamana kadar alakan olmayan sektörler bir anda hayatının en önemli sektörleri oluverir, gece gündüz onu düşünürsün. Yeni şeyler öğrenme isteğin her geçen gün artar ve öğrendikçe büyümeye devam edersin. Yeni öğrendiğin bilgileri diğer AdresGezgini üyeleriyle paylaşırsın. Çünkü bilgiler paylaştıkça büyür ve büyüdükçe gelişirsin.

Ben bugünlere böyle bir yolculuktan geldim  ve sonunda bu aileden ayrılma zamanım geldi. Ayrılmamın sebebi eğitim hayatına tekrardan dönüp yurt dışında yüksek lisans yapma isteğimdi. Roma'da Marketing and Digital Communication alanında yüksek lisansımı tamamlayıp bu alanda kendimi çok daha ileri götürmek istiyorum. Bu başvuru süreçlerinde hem bana kattığı bilgiler hem de motivasyon destekleri ile AdresGezgini bana çok yardımcı oldu. Ben de orada öğrendiklerimi arkadaşlarımla paylaşmaya devam edeceğim.

Hey şey için teşekkürler AdresGezgini, ileride tekrar görüşmek üzere.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini tarafından yayınlanmıştır.

2007 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü bünyesindeki İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde üniversitenin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü bünyesinde çalışan akademisyenler Dr. Bora Mocan, Dr. Şükrü Ozan, Dr. İlker Tanyer ve Nejla Mocan tarafından kurulmuş olan AdresGezgini Anonim Şirketi, günümüzde 400.000TL ödenmiş sermayesi, İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap