BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı Bilişim Sponsoruyuz.

PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı Bilişim Sponsoruyuz.

PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı Bilişim Sponsoruyuz.

İZFAŞ ve EGEPLASDER işbirliğiyle hazırlanan PLASTECH – Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı, 11-14 Nisan 2013 tarihlerinde ikinci kez İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek.  Türkiye’den ve tüm dünyadan sektör paydaşlarını birkez daha plastiğin en önemli kenti İzmir’de biraraya getiren ve yeni ticari işbirliklerine aracı olan PLASTECH Fuarı’na biz de AdresGezgini olarak Bilişim Sponsoru olduk.

Geçtiğimiz yıl, ambalaj, plastik, kauçuk, polyester, pvc kapı-pencere profilleri, boru üretim teknolojileri ve aksesuarları, geri dönüşüm sistemleri ve ekipmanları sergilendiği fuara 22’si yabancı 156 firma katıldı. Yurtiçi ziyaretçilerin yanı sıra dünyanın pek çok farklı ülkesinden gelen profesyonel ziyaretçiler ile katılımcı firmaları buluşturan fuar bu yıl da çok sayıda ülkeyi ağırlıyor. 2012 yılında yerli ve yabancı 4126 kişi tarafından ziyaret edilen fuara bu yıl da ilginin büyük olması bekleniyor.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap