BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Mobil Teknolojiler Günü Teknoloji Sponsoru AdresGezgini

Mobil Teknolojiler Günü Teknoloji Sponsoru AdresGezgini

Mobil Teknolojiler Günü Teknoloji Sponsoru AdresGezgini

Mobil satış dağıtım ve tedarik zinciri yönetimi konularında hizmet veren Univera, gelenekselleşen Mobil Teknolojiler Günü etkinliğini bu yıl 16. kez düzenliyor. AdresGezgini olarak, mobil teknolojiler konusundaki gelişmelerin duyurulmasını amaçlayan Mobil Teknolojiler Günü'nde Teknoloji Sponsoru olarak yer almaktayız.

Satış Dağıtım ve Saha Operasyonlarında Mobil Teknolojiler

19 Nisan'da Sheraton Grand Ataşehir İstanbul'da gerçekleşecek 16. Mobil Teknolojiler Günü özel konuğu Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş olacak. Çeşitli sektörlerden dijital projelerle işletmelerini yöneten firmalara ev sahipliği yapmaya hazırlanan 16. Mobil Teknolojiler Günü'nde konuşmacı firmalar operasyon, satış kanalları, üretim ve depolama bölümlerinin dijital yöntemlerle nasıl yönetildiğini ve nasıl faydalar sağladıklarını paylaşacaklar.

Akıllı sistemlerin konuşulduğu, her yıl farklı birçok sektörden firmanın katılımı ve özel konuklarıyla tüm gün süren Mobil Teknolojiler Günü'nün 3 yıldır Teknoloji Sponsoru olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap