BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Maktek Avrasya Fuarı ndan İzlenimler

Maktek Avrasya Fuarı ndan İzlenimler

Maktek Avrasya Fuarı ndan İzlenimler

“Sektörün Avrasya Bölgesindeki En Büyük Buluşması” olarak nitelendirilen MAKTEK Avrasya Takım Tezgahları, Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Kesme, Delme Teknolojileri, Kalite Kontrol ve Test Cihazları Fuarı, Türkiye’nin makine sektörünün gücünü ve geleceğini yansıtan uluslararası bir fuar olma özelliğini taşıyor.

Uzmanlık alanlarına göre ayrılmış 12 salonda ülkemiz ve dünyanın önde gelen lider firma ve firma temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen Maktek Avrasya fuarına biz de AdresGezgini olarak internet reklamcılığı konusunda farkındalık yaratmak amacı ile katılım gösterdik.

Bu yıl 2-7 Ekim 2012 tarihleri arasında TÜYAP tarafından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (TİAD) destekleriyle İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen MAKTEK Avrasya 2012 Fuarı, NAO adlı robotun ziyaretçileri makinaların dünyasına davetiyle açıldı.

İlgi düzeyinin oldukça yüksek olduğu fuarda firma yetkilileri internet reklamcılığı konusunda oldukça bilgi sahibiydi. 5 gün boyunca 134-A numaralı standta, internet reklamcılığı konusunda katılımcı firmalara ve ziyaretçilere destek sağladığımız fuar 7 Ekim tarihinde sonlandı. Bir sonraki Maktek Fuarı ise 2014 yılında düzenlenecek.

Tüm katılımcılarla tekrar görüşmek dileğiyle.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap