BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • KOBİ'ler için Mektep Eğitimleri İzmir'de

KOBİ'ler için Mektep Eğitimleri İzmir'de

KOBİ'ler için Mektep Eğitimleri İzmir'de

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri, üretimi çok iyi bilen Anadolu Kaplanları'na pazarlamanın inceliklerini anlatacak bir rehber olma amacı taşıyor. Anadolu'daki KOBİ'lere markalaşma sürecinde yol göstermek amacıyla oluşturulan içeriğiyle, bir yandan hızla büyüyen Anadolu menşeili üreticileri pazarlama konusunda bilgilendirip birer reklam verene dönüştürmeyi amaçlarken bir yandan da ulusal ve küresel markaların başarı hikayelerini duymalarını sağlayacak.

Marketing Anadolu Mektep Eğitimleri ile birlikte ilk defa Anadolu'daki üreticiler, reklam ajansları, reklam verenler, medya ve medya planlama kuruluşları ile ulusal ve global markalar aynı platformda bir araya gelecek. Siz de markanıza yeni bir ufuk açmak istiyorsanız 7 Mayıs 2013'de İzmir Hilton Oteli'nde buluşalım.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap