BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Katılımcıların Gözünden PLASTECH 2013

Katılımcıların Gözünden PLASTECH 2013

Katılımcıların Gözünden PLASTECH 2013

Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği ve İzfaş'ın işbirliği ile bu yıl ikinci defa düzenlenen PLASTECH Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı sektör profesyonellerinin yoğun katılımı ile 11-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Bilişim sponsoru olduğumuz fuar, yeni ticari işbirlikleri yaratırken birçok yerli-yabancı ziyaretçiyi ağırlayarak İzmir turizmine katkı sağladı.

Biz de AdresGezgini olarak fuar süresince Esen Plastik, Plastteknik ve Petkim gibi plastik sektötünün önde gelen bazı temsilcileri ile röportajlar gerçekleştirerek plastik sektörü hakkında bilgi edindik.

İnternet teknolojilerinin hayatımızın her alanında yarattığı değişim plastik sektörünü de etkilemiş görünüyor. Tüketici alışkanlıkları ve talepleri değişiyor, plastik sektöründe de internet pazarlama ve satış faaliyetlerinde en önemli unsur haline geliyor. İşte plastik sektörü ve değişen tüketici davranışları:

Bu röportajlarda bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan Esen Plastik Satış ve Pazarlama Sorumlusu Nurettin Kuş'a, Plastteknik Kurucusu Kerem Anıl'a ve Petkim Satış ve Pazarlama Müdürü Dr. Mevlüt Çetinkaya'ya teşekkür ederiz.
Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

Yorum Yap