BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • KAGİDER Eylül Kahvaltı Toplantısı

KAGİDER Eylül Kahvaltı Toplantısı

KAGİDER Eylül Kahvaltı Toplantısı

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin yeni çalışmalarını ve ileriye dönük projelerini paylaştığı, gündem konularına göre konuk misafirlerin ağırlandığı kahvaltı toplantısı için 28 Eylül Perşembe günü İstanbul'daydık.

Her sektörden kadın girişimcilerin bir araya geldiği toplantıda, KAGİDER ailesine asil üye olarak katılan, Kurucu Ortaklarımızdan Nejla Mocan, AdresGezgini’nin kuruluş hikayesinden ve bu zorlu yolculukta bir kadın girişimci olarak yaşadıklarından bahsetti. AdresGezgini kurulmadan önce çok küçük yaşlarda çalışma hayatına atılan Mocan, kendi işini kurmak istediğini söylediğinde çok ciddiye alınmadığını belirtirken; kendisine inanarak çıktığı bu yolda, yalnızca ek gelir elde etmekten çok daha fazlasını yaptı. Her zaman bir sonraki adımı planlayarak, küçüklükten edindiği çalışma disipliniyle ve kurucu ortaklarımızın da desteğiyle, bugün AdresGezgini 20 milyon ciroya koşuyor. KAGİDER Başkanı Sanem Oktar'dan ilham alarak bu aileye katılan Nejla Mocan, kadınların çalışma hayatındaki yeri için çok daha fazla çaba harcamak istediğini söyledi.

Her girişim zorlu yollardan geçer; fakat bir kadının hayaliyle sıfırdan kurulan bir girişim çok kıymetlidir. AdresGezgini’nde 52 çalışanın 43’ünün kadın olması elbette tesadüf değildir.J Kadınların iş hayatındaki yerine oldukça önem veren Nejla Mocan, bunu aktif olarak gösterir ve üreten kadının her zaman yanındadır. Biz de tamamın %81’inin kadın çalışan olduğu AdresGezgini’ninde olmaktan gurur duyuyor ve kadın girişimcilere çok büyük saygı duyuyoruz.

AdresGezgini olarak, Nejla Mocan önderliğinde oluşturacağımız etkinliklerle, üreten kadını desteklemeye devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap