BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İzmir’in Rekortmen İnternet Girişimcileri

İzmir’in Rekortmen İnternet Girişimcileri

İzmir’in Rekortmen İnternet Girişimcileri

Müşterilerinizi dinleyin, hedeflerinizi belirleyin, rakiplerinizi ve sektörünüzü iyi analiz edin, fırsatları değerlendirin. İşte, İzmir Urla ilçesi 2010 yılı kurumlar vergisi rekortmeni AdresGezgini yöneticilerinden şirketleri büyüten strateji önerileri…

Yeni kurulan birçok şirket kısa sürede büyümeyi hedefler fakat sınırlı kaynaklar şirketlerin bu hedeflerinden vazgeçmelerine neden olur.  Google’ın Sertifikalı İş Ortağı olan AdresGezgini’nin  yöneticileri, gelişen internet teknolojilerini kullanarak kısa zamanda başarıya ulaşmanın hayal olmadığını kanıtladılar.

Günümüzde internet, ekonomik büyümenin lokomotifi haline geldi. İnternet erişiminin kolaylaşması ve ucuzlaması özellikle Türkiye’de internet kullanıcısı sayısının hızla artmasına neden oldu. Bu durum internet pazarının da büyümesini sağladı. Birçok işletmenin karlılıklarını büyütmede internet büyük avantaj yaratıyor.

2007 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü içinde bulunan Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan ve üç kişilik kurucu ekibiyle hizmet vermeye başlayan AdresGezgini, yaklaşık üç yıl gibi kısa bir sürede etkileyici bir büyüme sağlayarak iki ayrı ofisi ve 25 çalışanı olan, vergi rekortmenliği başarısı kazanan bir şirket haline dönüştü.  Adresgezgini şu anda hem Alsancak’da hem de Urla’da internet reklamcılığı ve web tabanlı yazılım geliştirme sektöründe faaliyet gösteriyor. AdresGezgini yetkilileri bugüne kadar tüm Türkiye’de 5000’i aşkın KOBİ’yi internet reklamcılığı ile tanıştırdıklarını ve birçok küçük işletmenin karlılıklarını büyütmeye yardımcı olduklarını ifade ediyorlar. Bu sayede üç yıl içinde bilişim faaliyeti gösteren şirketler arasında bir ilke imza atarak 2010 yılı kurumlar vergisinde Urla ilçesinde rekortmen olduklarını belirtiyorlar.

10 metrekarelik bir ofisten, vergi rekortmenliğine doğru uzanan bu başarının sırrı; müşteri odaklı bir hizmet sunmak. AdresGezgini yetkililerine göre KOBİ’ler büyüme süreçleri için internetin sağladığı faydaları kendi amaçlarına yönelik olarak kullanabilir ve hızla gelişen teknolojiye uyum sağlayarak iş dünyasında kalıcı bir yer edinebilirler.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap