BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

Google'ın deneme sürümündeki yeni aracı Data Studio, Türkiye'de kullanıma sunuldu. AdresGezgini AR-GE ekibi olarak interaktif, dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturulmasına olanak sağlayan Data Studio eğitimini tamamladık.

Dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturmanıza olanak sağlayan Data Studio ile oluşturulan raporlar ister görüntüleme ister düzenleme düzeylerinde ikinci kişilerin erişimine açılabiliyor.

Google Data Studio kullanımı için;

  • Bir Google hesabında oturum açmak,
  • Data Studio’yu destekleyen ülkelerden birinde olmak,
  • Google Drive’ı kullanmak gerekmektedir.

Data Studio Chrome, Firefox ve Safari gibi tarayıcılarda defalarca test edildi ve testi başarıyla geçti. Raporları ve veri kaynaklarını diğer tarayıcılarda düzenlemek şu an için önerilmemektedir.

Şimdi Google Data Studio kullanarak Analytics, AdWords gibi veri kaynaklarından alınan verileri etkili, dinamik ve güncel raporlara dönüştürme zamanı!

Data Studio kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap