BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

AdresGezgini Ekibi Google Data Studio Eğitimini Tamamladı

Google'ın deneme sürümündeki yeni aracı Data Studio, Türkiye'de kullanıma sunuldu. AdresGezgini AR-GE ekibi olarak interaktif, dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturulmasına olanak sağlayan Data Studio eğitimini tamamladık.

Dinamik ve ortak düzenlenebilen raporlar oluşturmanıza olanak sağlayan Data Studio ile oluşturulan raporlar ister görüntüleme ister düzenleme düzeylerinde ikinci kişilerin erişimine açılabiliyor.

Google Data Studio kullanımı için;

  • Bir Google hesabında oturum açmak,
  • Data Studio’yu destekleyen ülkelerden birinde olmak,
  • Google Drive’ı kullanmak gerekmektedir.

Data Studio Chrome, Firefox ve Safari gibi tarayıcılarda defalarca test edildi ve testi başarıyla geçti. Raporları ve veri kaynaklarını diğer tarayıcılarda düzenlemek şu an için önerilmemektedir.

Şimdi Google Data Studio kullanarak Analytics, AdWords gibi veri kaynaklarından alınan verileri etkili, dinamik ve güncel raporlara dönüştürme zamanı!

Data Studio kullanımı ile ilgili detaylı bilgi almak için alanında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap