BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İnternet İle Yeni Müşterilere Ulaşmak Google Dome Etkinliği

İnternet İle Yeni Müşterilere Ulaşmak Google Dome Etkinliği

İnternet İle Yeni Müşterilere Ulaşmak Google Dome Etkinliği

AdresGezgini olarak, internet reklamcılığıyla yeni müşteriler kazanma, ileri düzey Google AdWords stratejileri, satış artırma, marka bilinirliği kazanma gibi bir çok konunun paylaşıldığı ücretsiz etkinliklerimize İzmir ve İstanbul ofislerimizde devam ediyoruz.

Geçtiğimiz hafta Google AdWords Hesap Yöneticilerimizden Selin Zoroğlu, Yonca Kerküklü ve Dijital Strateji ve Pazarlama Uzmanı Özgür Deniz Aydın'ın sunumlarıyla İnternet ile Yeni Müşterilere Ulaşmak etkinliğimizi Google Dome'da gerçekleştirdik. 3 Bütçesini doğru kanala yönlendirerek yeni müşteriler kazanmak isteyen firmalarla buluştuğumuz etkinlikte Google AdWords reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, mobilin yeri ve önemi, en doğru pazarlama stratejileri ve perfomans ölçümü & raporlama gibi konu başlıkları işlendi. 5 Etkinliğin ardından gerçekleştirilen birebir müşteri toplantılarında katılımcılar ikramların tadını çıkarırken akıllarına takılan bütün soruların cevabını bulma şansı yakaladı. 4 İzmir ve İstanbul ofislerimizde gerçekleşecek diğer etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kontenjanlarımız dolmadan ücretsiz kayıt yaptırmak için lütfen tıklayın.  

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap