BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Geçtiğimiz Ocak ayında canlı yayın özelliğini kullanıma sunan Instagram, bir canlı yayın sonlandığında, videoyu kamera rulosuna kaydetme özelliğini duyurdu.

Canlı yayın videoları Instagram uygulamasından kaybolmaya devam edecek olsa da, bu yeni güncelleme canlı yayın sırasında paylaşmak istediğiniz bir olay gerçekleştiğinde kaydederek tekrar izlemenize olanak tanıyacak.

Peki Instagram canlı yayın videoları nasıl kaydedilir? Canlı yayınız bittikten sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Kaydet" butonuna dokunarak, canlı yayın videonuzu film rulosuna kaydedebilirsiniz.

Canlı yayın esnasında bırakılan yorumlar, beğeniler ve izlenme sayısı kaydedilmiyor, sadece videonuz kaydediliyor ve canlı yayın videosu Instagram uygulamasından kaldırılıyor.

Instagram canlı yayın video kayıt özelliğini kapsayan bu güncellemenin, iOS ve Android için Instagram sürüm 10.12 sürümüyle çalıştığını unutmayın.

Kaynak: blog.ınstagram.com

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap