BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Instagram Canlı Yayın Video Kayıt Özelliği

Geçtiğimiz Ocak ayında canlı yayın özelliğini kullanıma sunan Instagram, bir canlı yayın sonlandığında, videoyu kamera rulosuna kaydetme özelliğini duyurdu.

Canlı yayın videoları Instagram uygulamasından kaybolmaya devam edecek olsa da, bu yeni güncelleme canlı yayın sırasında paylaşmak istediğiniz bir olay gerçekleştiğinde kaydederek tekrar izlemenize olanak tanıyacak.

Peki Instagram canlı yayın videoları nasıl kaydedilir? Canlı yayınız bittikten sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Kaydet" butonuna dokunarak, canlı yayın videonuzu film rulosuna kaydedebilirsiniz.

Canlı yayın esnasında bırakılan yorumlar, beğeniler ve izlenme sayısı kaydedilmiyor, sadece videonuz kaydediliyor ve canlı yayın videosu Instagram uygulamasından kaldırılıyor.

Instagram canlı yayın video kayıt özelliğini kapsayan bu güncellemenin, iOS ve Android için Instagram sürüm 10.12 sürümüyle çalıştığını unutmayın.

Kaynak: blog.ınstagram.com

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap