BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İnovasyon Sohbetleri Etkinliği için DEPARK taydık

İnovasyon Sohbetleri Etkinliği için DEPARK taydık

İnovasyon Sohbetleri Etkinliği için DEPARK taydık

AdresGezgini Yazılım Departman Yöneticisi Mahir Sümer, AdWords Takım Lideri Ayça Erdoğan ve Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı Türkiye’nin 35. Teknoloji Geliştirme Bölgesi olan DEPARK'ta düzenlenen İnovasyon Sohbetleri kapmasında düzenlenen Dijital Pazarlama Çözümleri etkinliğine katıldı.

İnovasyon Sohbetleri etkinliği, AdWords Takım Lideri Ayça Erdoğan'ın İleri Düzey Google AdWords Stratejileri sunumuyla başladı. Dijitalleşen dünyada işletmeleri başarıya götüren yolların konuşulduğu etkinlikte katılımcılara yeni reklam teknolojileri anlatıldı. Ayça Erdoğan ayrıca Google AdWords reklamları ve sosyal medya reklamları aracılığıyla doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşmanın ipuçlarını paylaştı.

adresgezgini-depark-inovasyon-sohbetleri

Yeni Nesil Web Sitesi Trendleri

Ayça Erdoğan'ın sunumun ardından, AdresGezgini Yazılım Geliştirme Departman Yöneticisi Mahir Sümer web site tasarımının pazarlama stratejisindeki önemi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile ilgili doğru bilinen yanlışlar, mobil uyumlu web sitesinin özellikleri içeren sunumunu katılımcılarla paylaştı.

adresgezgini-depark-dijital-pazarlama-çözümleri-1

AdresGezgini Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı, işletmeler için sosyal medyanın faydalarını, tüketicilerin sosyal medya davranışlarını ve sosyal medya kanallarının satın alma kararı üzerindeki etkileri ve tüketicilere ulaşmanın püf noktaları paylaştı.

adresgezgini-inovasyon-sohbetleri

Etkinliğe ev sahipliği yapan Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme A.Ş (DEPARK) yetkililerine ve değerli katılımcılara çok teşekkür ederiz. Sizler de İzmir ve İstanbul ofislerimizde devam eden AdresGezgini Etkinliklerine katılın, Google AdWords Reklamları ve Sosyal Medya reklamlarının işletmenize sağlayacağı faydaları öğrenme fırsatını kaçırmayın.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap