BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • İnovasyon Sohbetleri Etkinliği için DEPARK taydık

İnovasyon Sohbetleri Etkinliği için DEPARK taydık

İnovasyon Sohbetleri Etkinliği için DEPARK taydık

AdresGezgini Yazılım Departman Yöneticisi Mahir Sümer, AdWords Takım Lideri Ayça Erdoğan ve Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı Türkiye’nin 35. Teknoloji Geliştirme Bölgesi olan DEPARK'ta düzenlenen İnovasyon Sohbetleri kapmasında düzenlenen Dijital Pazarlama Çözümleri etkinliğine katıldı.

İnovasyon Sohbetleri etkinliği, AdWords Takım Lideri Ayça Erdoğan'ın İleri Düzey Google AdWords Stratejileri sunumuyla başladı. Dijitalleşen dünyada işletmeleri başarıya götüren yolların konuşulduğu etkinlikte katılımcılara yeni reklam teknolojileri anlatıldı. Ayça Erdoğan ayrıca Google AdWords reklamları ve sosyal medya reklamları aracılığıyla doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşmanın ipuçlarını paylaştı.

adresgezgini-depark-inovasyon-sohbetleri

Yeni Nesil Web Sitesi Trendleri

Ayça Erdoğan'ın sunumun ardından, AdresGezgini Yazılım Geliştirme Departman Yöneticisi Mahir Sümer web site tasarımının pazarlama stratejisindeki önemi, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile ilgili doğru bilinen yanlışlar, mobil uyumlu web sitesinin özellikleri içeren sunumunu katılımcılarla paylaştı.

adresgezgini-depark-dijital-pazarlama-çözümleri-1

AdresGezgini Sosyal Medya Hesap Yöneticisi Cemre Bağcı, işletmeler için sosyal medyanın faydalarını, tüketicilerin sosyal medya davranışlarını ve sosyal medya kanallarının satın alma kararı üzerindeki etkileri ve tüketicilere ulaşmanın püf noktaları paylaştı.

adresgezgini-inovasyon-sohbetleri

Etkinliğe ev sahipliği yapan Dokuz Eylül Teknoloji Geliştirme A.Ş (DEPARK) yetkililerine ve değerli katılımcılara çok teşekkür ederiz. Sizler de İzmir ve İstanbul ofislerimizde devam eden AdresGezgini Etkinliklerine katılın, Google AdWords Reklamları ve Sosyal Medya reklamlarının işletmenize sağlayacağı faydaları öğrenme fırsatını kaçırmayın.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi Cemre Bağcı tarafından yayınlanmıştır.

Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir. İzmir’de ki 2 yıllık offline reklamcılık deneyiminin ardından dijital reklamcılığa geri dönmüştür. Yoga, uzun yürüyüşler, sinema gibi hobilerine ek olarak seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük mutluluk duyar. AdresGezgini'nde Tasarım Bölümü'nde çalışmaktadır.

Yorum Yap