BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • If Expo Çorap İç Giyim Fuarı AdWords Destekçisiyiz.

If Expo Çorap İç Giyim Fuarı AdWords Destekçisiyiz.

If Expo Çorap İç Giyim Fuarı AdWords Destekçisiyiz.

Tüyap tarafından, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu, Çorap Sanayicileri Derneği , Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği, Ege Sanayicileri Derneği, ve Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği işbirliği ile hazırlanan IF Expo 2013, 10. Uluslararası İstanbul Çorap, İç Giyim Fuarı; 31 Ocak – 2 Şubat 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de düzenlenecek. Türk tekstil sektörünün ön plana çıktığı önemli niş üretim alanlarından iç giyim ve çorap ürün gruplarına yönelik düzenlenecek fuar'a AdresGezgini olarak biz de AdWords konusunda destek veriyoruz.

90’dan fazla firmanın katılacağı IF EXPO’da, markaların 2013 – 2014 sezonu Sonbahar-Kış tasarımları ilk defa ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Fuarın hedefi sektörün uluslararası alandaki işbirliklerini arttırmak. Siz de çorap ve içgiyim dünyasına yönelik ithalatçı, ihracatçı, toptancı, perakendeci ve sivil toplum kuruluşları ile aynı ortamda bir arada olmak isterseniz Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ni ziyaret edin.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap