BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google AdWords Görüntülü Reklamcılık İleri Düzey Sınavı (Display Advertising Advanced)

Google AdWords Görüntülü Reklamcılık İleri Düzey Sınavı (Display Advertising Advanced)

Google AdWords Görüntülü Reklamcılık İleri Düzey Sınavı (Display Advertising Advanced)

Google Görüntülü Reklam Ağı

2010 yılı itibariyle yenilenen Google AdWords programlarından Görüntülü Reklam Ağı stratejisi 21 Haziran 2010 tarihinde Google AdWords Türkçe Resmi Blogu’nda duyuruldu. Google Finans, Gmail, Google Haritalar, Blogger gibi Google ürünlerinin  yanı sıra Web, video, oyun ve mobil cihazlar alanındaki Google AdSense ve DoubleClick Ad Exchange dahil olmak üzere bir milyondan fazla görüntülü reklamcılık iş ortağı, reklamverenlerin Google üzerinden, arama siteleri dışında, reklam satın alabilecekleri tüm siteleri içine alacak.

google-nyc

Reklamverenlerin yaratıcılıklarını özgür bırakmasına ve internet kullanıcılarının ilgisini çekmesine olanak verecek metin reklam, resim reklam ve video reklam gibi tüm reklam biçimlerine yer verecek olan Google Görüntülü Reklam Ağı’nda AdWords açık arttırma temelli sistem üzerinden istedikleri reklam yerleşimleri için teklif vererek reklam satın alabilecekler. Örneğin, Google Finans ürününde Google hesap ekibinden yardım alarak rezervasyon yolu ile reklam satın alabilecekler. Bu durum, reklamverenlerin söz konusu ürünlerde reklam satın alırken her zaman başvurdukları yöntemle de uyumludur.

Google AdWords Türkçe Blogu’nda yayınlanan habere göre, ileriki haftalarda AdWords arayüzünde Google Görüntülü Reklamcılığı yansıtan bir değişikliğin de yayına girmesi bekleniyor. Yenilenecek olan Google AdWords arayüzünde, Google Görüntülü Reklam Ağı’nda yer alan siteler ve AdWords kullanıcılarının yararlanabileceği olanakları tanıtan yeni bir web sitesi de hizmete sunulacaktır.

Google Görüntülü Reklamcılık İleri Düzey Sınavı

Google AdWords’ün yenilenen yüzü ve yeni sınav sisteminin üçüncü bölümü olan Görüntülü Reklamcılık İleri Düzey Sınavı (Display Advertising Advanced) bugün itibari ile aktif hale geldi.AdresGezgini yöneticilerinden Dr. Bora Mocan, Görüntülü Reklamcılık İleri Düzey Sınavı’na bu sabah saatlerinde girerek Türkiye’de ilk kez bu sertifikayı almaya hak kazanan kişi olmuştur.

Tüm sertifikalar ve sertifika sahipleri http://google.starttest.com/ adresi "Search for individuals who are individually qualified" linkine tıklanarak görüntülenebilir.

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap