BLOG

  • AdresGezgini Blog Ana Sayfa
  • Blog
  • Google Search Story -Google Arama Hikayesi

Google Search Story -Google Arama Hikayesi

Google Search Story -Google Arama Hikayesi

İnternette arama yapmak deyince aklımıza ilk Google gelir. Hatta literatürde "Googlelamak" diye bir fiil bile oluştu.

2010 yılı başlarında Google ekibi, Google aramalarını ve bir fon müziğini kullanarak oluşturduğu  60 saniyelik "Parisian Love" video reklamı sayesinde adından oldukça söz ettirmişti. Web aramalarına ve arama motoru reklamcılığına teknolojisi ile yön veren Google geride bıraktığımız Nisan ayında herkesin kendi arama hikayesini video olarak yaratabileceği yeni bir ürün geliştirdi.

Google Search Story (Google Arama Hikayesi) adı verilen bu ürün ile siz de kendi arama hikayenizi yaratabilirsiniz. Bütün yapmanız gereken ilginç bulduğunuz bir arama öyküsünü hoşunuza giden bir müzik ile birleştirerek yeni bir video yaratmak! İsterseniz firmanızın reklamını oluşturabilir, hayranı olduğunuz bir müzik grubu hakkında ya da sevdiğiniz bir arkadaşınız için video hikayesi yaratabilir ve YouTube üzerinden yayınlayabileceğiniz bu videoların milyonlarca insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bu Gönderiyi Paylaş:

Bu gönderi AdresGezgini Sosyal Medya Ekibi tarafından yayınlanmıştır.

İzmir ve İstanbul’daki 50’den fazla uzman personeliyle Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından bir tanesidir. Bilişim kategorisinde son 4 yıldır İzmir’de vergi rekortmenliği ödülü almış bir firma olan AdresGezgini A.Ş. bu başarısını sağladığı yüksek müşteri memnuniyetine, AR-GE kültürüne ve mühendislik altyapısına borçludur.

Yorum Yap